Doświadczenia w świecie niefizycznym. Fragment książki „OOBE. Drugie życie poza ciałem" Roberta Noble

Data: 2023-06-05 11:03:36 | artykuł sponsorowany Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Robert Noble jest jednym z najbardziej znanych Podróżników Astralnych w Polsce.

Od najmłodszych lat interesował się parapsychologią szukając odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące egzystencji człowieka. Wychodzeniem z ciała (OOBE) zainteresował się w wieku 11 lat, po przeczytaniu trylogii książek Roberta Monroe’a. Od tamtej pory Robert całą uwagę skupił na osiągnięciu perfekcji w dokonywaniu OOBE. Odniesiony sukces w praktyce sprawia, że publikacja OOBE. Drugie życie poza ciałem scala szereg doświadczeń związanych z wychodzeniem z ciała na przestrzeni wielu lat. OOBE. Dzięki tej publikacji poznasz wszystkie tajniki OOBE, czyli metody opuszczania swojego ciała.

OOBE. Drugie życie poza ciałem. Zdjęcie książki

Robert Noble przekazuje Ci swoją cenną wiedzę pochodzącą z różnych źródeł oraz wnioski z osobistych, wieloletnich doświadczeń w temacie wychodzenia z ciała. W publikacji zawarł teoretyczne zagadnienia i praktyczne ćwiczenia, dzięki którym nauczysz się przeprowadzać osobiste podróże astralne. Książka jest odpowiednia zarówno dla osób chcących rozpocząć przygodę z OOBE, dla tych, którzy boją się podjąć ten krok ze względu na liczne zahamowania, jak i dla tych, którzy mają pewne doświadczenia w tej dziedzinie.

Dzięki systematycznemu treningowi i dyscyplinie będziesz mógł przeżywać swoje życie bardziej świadomie zarówno w ciele, jak i poza nim. Właściwym wydaje się tu umieszczenie wypowiedzi Roberta na pytanie, dlaczego warto wychodzić z ciała? … „Aby w pełni żyć”. 

OOBE. Drugie życie poza ciałem to praktyczny, napisany przystępnym językiem poradnik dotyczący opuszczania ciała.

- recenzja książki „OOBE. Drugie życie poza ciałem"

– OOBE jest samym życiem. To rozwój świadomości. Pogłębienie własnej świadomości i bezpośrednie zdobywanie wiedzy jest dostatecznym argumentem, by się o to starać. Każdy normalny człowiek powinien chcieć być mądrzejszy i bardziej świadomy, aby być bardziej szczęśliwym – mówi w naszym wywiadzie Robert Noble, autor książki publikacji.

Zapraszamy do przeczytania książki OOBE. Drugie życie poza ciałem. Dziś na naszych łamach prezentujemy jej premierowe fragmenty: 

Książkę OOBE. Drugie życie poza ciałem kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: fragment,

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
OOBE. Drugie życie poza ciałem
Robert Noble 0
Okładka książki - OOBE. Drugie życie poza ciałem

Robert Noble – jest jednym z najbardziej znanych Podróżników Astralnych w Polsce. Od najmłodszych lat interesował się parapsychologią szukając odpowiedzi...

dodaj do biblioteczki
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Dom na granicy
Anna Wojtkowska-Witala ;
Dom na granicy
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Uznanie
W. & W. Gregory
Uznanie
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Pokaż wszystkie recenzje