Recenzja książki: Zamknięte drzwi

Recenzuje: truskawka2

Nora Niering miała pecha. Urodziła się jako córka psychopatycznego mordercy. W swojej piwnicy w okrutny sposób zabijał kobiety. Znaleziono kilkanaście ciał, ale ofiar ponoć było więcej. Bardzo długo pozostawał nieuchwytny. W końcu policja aresztowała go, gdy Nora miała 11 lat. Został skazany na dożywocie.

Minęło 26 lat. Ojciec wciąż jest za kratkami. Nora zmieniła nazwisko. Pracuje jako chirurżka. Pewnego dnia dowiaduje się, że jedna z jej pacjentek została zamordowana w taki sam sposób, jak wcześniejsze ofiary ojca. Kto jest naśladowcą psychopaty? I dlaczego?

W powieści Zamknięte drzwi Freida McFadden prowadzi nas za rękę w głąb piwnicy pełnej ludzkiego mroku.

dr Kalina Beluch

Kup książkę Zamknięte drzwi

Zobacz opinie o książce Zamknięte drzwi
Książka
Zamknięte drzwi
Freida McFadden

Nie wydaje się podejrzliwa w stosunku do mnie. I nie powinna być. Ona nie ma takiego życia, w którym martwe ciała materializują się w jej piwnicy. Ma dobre życie. Życie, którego chcę. Życie, które będę starała się od teraz wieść.

Więcej cytatów z tej książki
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
Wyrok
Christina Dalcher