101 rzeczy lepszych od diety

Najlepsza książka psychologiczna 2011 - kategoria: zdrowie, dieta - wybór Internautów

101 rzeczy lepszych od diety, czyli jak schudnąć bez odchudzania?\r\n\r\nPoradnik, który wyzwoli cię z tyranii diet… i odchudzi o kilka kilogramów!\r\n\r\n\r\nTo świetny, pełen poczucia humoru poradnik z pogranicza dietetyki i mody, napisany z myślą o kobietach, które chcą zmienić swój wygląd. Myślę, że dla czytelniczek, oprócz oczywiście rad dietetycznych, ciekawe będą proponowane przez autorkę triki, które pomogą dobrze wyglądać każdej z nas. Co ważne, bez nadmiernych wyrzeczeń.\r\n\r\n– Anna Guzik, aktorka\r\n\r\n\r\nWspaniała lektura dla wszystkich, którzy mają już dość życia o liściu sałaty i grejpfrucie!\r\n\r\n- F. Wells, Amazon.co.uk\r\n\r\n\r\nChcesz być szczuplejsza, ale nie lubisz rygorystycznych diet? Oto książka, dzięki której błyskawicznie, bezboleśnie i w świetnym humorze zrzucisz kilka kilogramów. Dzięki temu zabawnemu anty-dietetycznemu poradnikowi odkryjesz 101 sposobów, by:\r\n\r\n- pozbyć się nawyków prowadzących do nadwagi,\r\n- zmienić sposób myślenia, a dzięki niemu – figurę,\r\n- ubierać się tak, żeby wyglądać olśniewająco,\r\n- odnaleźć harmonię ciała i duszy,\r\n- zrozumieć, że dieta stanowi problem, a nie rozwiązanie.\r\n \r\n\r\nPoznaj opinie czytelniczek:\r\n\r\nPięć powodów, dla których warto kupić tę książkę:\r\n\r\n1. Bo to nie jest poradnik o dietach, tylko głęboko przemyślana, inteligentnie napisana i zabawna lektura, która w dodatku ozdobi każdą półkę czy szafkę nocną.\r\n\r\n2. Bystry i zabawny styl Mimi Spencer sprawi, że podczas lektury w autobusie czy tramwaju będziesz z zawstydzeniem zwijać się ze śmiechu.\r\n\r\n3. Nabierzesz też ochoty, by czytać fragmenty tej książki na głos swoim znajomym.\r\n\r\n4. Odkryjesz przygotowany przez autorkę cały bufet wskazówek i rad, które sprawdzą się zawsze i wszędzie, niezależnie od wieku czy figury.\r\n\r\n5. Dzięki tej książce poczujesz się dobrze ze samą sobą. Naprawdę.\r\n- Claire, Amazon.co.uk\r\n\r\n\r\nŻadna tam fizyka jądrowa, tylko sensowne rady.\r\n - Cornish Maid, Amazon.co.uk\r\n\r\n\r\nDziękuję za „101 rzeczy…”! Na nowo odkryłam samą siebie.\r\n- Ursula 51, Authorsplace.co.uk\r\n\r\n\r\nDla zabieganych książka dostępna także jako AUDIOBOOK, czyta ANNA GUZIK.

Informacje dodatkowe o 101 rzeczy lepszych od diety:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Rodzinne