Hiszpański pogrzeb

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2012-02-06
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 978-83-62752-71-3
Liczba stron: 170
Dodał/a książkę: czytam

Ocena: 0 (0 głosów)

„Hiszpański pogrzeb” nie opisuje jednej z wielu historii, jakie przytrafiają się zwykłym ludziom. Bohaterka powieści o intrygującym tytule posiada bowiem szczególny dar.


Gdyby nie on, życie młodej kobiety toczyłoby się spokojnie i bez niespodzianek.


Sara jest wykształcona, niezależna i z łatwością panuje nad emocjami. Ale do czasu, bo w jej życiu nastąpi rewolucja, która zmieni wszystko, co do tej pory tak pracowicie budowała. Tajemnicza przyjaciółka Aki wprowadzi ją w świat, o jakim nigdy dotąd nie śniła. Czy można kochać jednocześnie dwóch mężczyzn? Czy podróż do słonecznej Hiszpanii może stać się początkiem życiowej przemiany? Czy duchy rzeczywiście istnieją? Odpowiedź znajduje się na kartach powieści. Ale ostrożnie!

Bo nic nie jest tak proste, jak się z pozoru wydaje.

Wkraczając w świat „Hiszpańskiego pogrzebu” trzeba zachować szczególną ostrożność.

Kup książkę Hiszpański pogrzeb

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - justa21
justa21
Przeczytane:,
La Vida es Bella   Hiszpania kojarzy się większości czytelników ze słońcem, ciepłym morzem, dziełami Gaudiego i wakacyjną przygodą. Toczące się leniwie, w rytmie słowa mañana dni i celebrowanie każdej chwili przyciągają turystów niczym magnes, nierzadko też część z odwiedzających ten kraj pragnie pozostać tu na zawsze. Hiszpania nie była marzeniem Rafała, ale Sary Sedler. Skutecznie zaraziła go ona jednak wizją wspólnego życia pod rozgrzanym słońcem niebem - tak, że właśnie tu Rafał zdecydował się uwić im wspólnego gniazdo. Tyle tylko, że wyjeżdżał z pragnieniem przekonania siebie i innych, ile jest wart i zapomnienia o porażce, jaką stało się wyrzucenie ze studiów. Przez całe lata planował życie z Sarą tysiące kilometrów od niej i nie tylko nie zapytał, czy ona ma no to ochotę, ale i nie utrzymywał z nią kontaktu. Nic dziwnego, że Sara czuła się zraniona i skrzywdzona, a ukojenie znalazła dopiero w literaturze, swojej pracy w charakterze weterynarza i prowadzeniu prywatnej lecznicy, w rozmowach ze swoją oryginalną przyjaciółką Aki, a także w snach o słonecznej Hiszpanii. W takim właśnie momencie Sarę przedstawia nam Mar Zella, autorka książki Hiszpański pogrzeb, adresowanej nie tyle do kobiet, co do wszystkich czytelników otwartych na nowe formy komunikacji i wymiary energii (nawet na kontakty z zaświatami). Wspomniana Aki jest bowiem bytem niematerialnym ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Hiszpański pogrzeb

Reklamy