Okładka książki - Jestem N.

Jestem N.

Wydawnictwo: Szaron
Data wydania: 2016-11-16
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-65553-28-7
Liczba stron: 256
Dodał/a książkę: czytam

Ocena: 0 (0 głosów)

Czy znasz cenę kroczenia drogą Jezusa?
Yousef, któremu własna matka groziła śmiercią za posiadanie Biblii, rozprowadza Boże Słowo tak, jak niegdyś jego rodzina rozprowadzała narkotyki.
Parveen postanawia pomagać innym młodym chrześcijankom pracującym w domach muzułmanów po tym, jak jej pracodawczyni pobiła ją za chodzenie do kościoła.
Abdulmasi zabijał setki chrześcijan w północnej Nigerii, nie czując wyrzutów sumienia – aż do dnia, w którym postanawia wybrać nowe życie wiary i poświęca wszystko dla Boga miłości.

Jak dać się zainspirować tym pełnym wiary braciom i siostrom w Chrystusie, rozsianym po całym świecie? Jak się o nich modlić? I czego te niesamowite historie uczą nas o Bogu, którego światłość rozświetla wszelki mrok?

„Jestem N” przypomina nam, że i my wszyscy jesteśmy „N”. W ten sposób muzułmańscy ekstremiści znakują domy wyznawców Jezusa z Nazaretu. Gdziekolwiek żyjemy, musimy łączyć się w poczuciu jedności z tymi, którzy cierpią prześladowania. Poznajcie więc ich rodziny. Przeczytajcie ich historie. I pogłębcie swoją wiarę w Boga, który daje odwagę, aby być światłością w ciemności okrutnego świata.

Głos Prześladowanych Chrześcijan (ang. The Voice of Martyrs, VOM) to międzywyznaniowa organizacja misyjna non-profit, która oferuje praktyczne i duchowe wsparcie prześladowanym chrześcijanom z całego świata. Została założona w 1967 roku i zajmuje się inspirowaniem wierzących do pogłębiania ich oddania Chrystusowi i do wypełniania ich zobowiązania niezależnie od ceny.

Kup książkę Jestem N.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Opinie o książce - Jestem N.

Recenzje miesiąca
Dobry pies
Rafał Witek
Okładka książki - Dobry pies
Na gigancie
Peter May
Okładka książki - Na gigancie
Lata powyżej zera
Anna Cieplak
Okładka książki - Lata powyżej zera
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy