Prawdziwa miłość

To opowieść o miłości.

Zaczęło się od jej utraty. Czułam, jakby mój świat nagle się rozsypał. Potem była podróż, która mnie odmieniła. Podczas przygotowań do światowej trasy koncertowej - pierwszej w mojej karierze - musiałam stawić czoła dużym wyzwaniom i pokonać paraliżujący lęk, lecz dzięki moim niezwykłym dzieciom wyszłam z tego silniejsza niż kiedykolwiek.

To historia o tym, jak odkryłam najprawdziwszą ze wszystkich miłości.

Jennifer Lopez jest nagradzaną aktorką, piosenkarką, tancerką, bizneswoman, projektantką mody, producentką filmową, filantropką, a teraz także autorką książki. Zdobyła status światowej ikony i ugruntowała swoją pozycję w branży filmowej i muzycznej. Sprzedaż jej płyt przekroczyła 70 milionów egzemplarzy, zaś łączny dochód z filmów - ponad dwa miliony dolarów. Magazyn ,,Forbes" ogłosił ją najpotężniejszą celebrytką na świecie, a ,,People" wybrał najpiękniejszą kobietą świata. Lopez jest jedną z najbardziej wpływowych artystek i wykonawczyń w historii oraz dumną mamą Maksa i Emme.

Informacje dodatkowe o Prawdziwa miłość:

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2016-05-18
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Kup książkę Prawdziwa miłość

Prawdziwa miłość - opinie o książce

Avatar użytkownika - reading-mylove
reading-mylove
Przeczytane:2016-08-11, Ocena: 6, Przeczytałem, EGZEMPLARZ RECENZENCKI,
Od czasu do czasu lubię sięgnąć po biografię. Najbardziej fascynuje mnie życie Audrey Hepburn i Coco Chanel, dlatego z uporem maniaka zbieram książki o tych dwóch legendach. Jednak książki o współczesnych artystach także czytam. Zresztą uwielbiam czytać kolorową prasę i portale plotkarskie. Dla mnie jest to oderwanie się od rzeczywistości i takie małe hobby. Myśląc o gwiazdach, celebrytach, artystach widzimy obraz nadludzi - zawsze piękni, uśmiechnięci, szczupli z idealnym życiem. Ale prawdy nigdy się nie dowiemy. To i tak jest jedna wielka kreacja dla publiczności, dla takich osób jak my. A jak jest naprawdę za zamkniętymi drzwiami. Jennifer Lopez jest najlepszą aktorką wśród piosenkarek i najlepszą piosenkarką wśród aktorek. Znakomita tancerka, businesswoman, projektantka mody, filantropka, producentka filmowa. Gwiazda. Najseksowniejsza kobieta świata według magazynu People. A teraz jeszcze pisarka. ,,Prawdziwa miłość" to jej pierwsza książka przede wszystkim dla fanów piosenkarki. Co jest najbardziej stresującą sytuacją w życiu? Naukowcy podają, że oprócz śmierci współmałżonka jest to rozwód, z którym wiąże się poczucie klęski, zwątpienia we własne możliwości. I właśnie piosenkarka w swojej publikacji opowiada bardzo intymną historię tylko jednego roku. Roku, w którym zdecydowała się rozstać z Markiem Anthonym. Rozwód był dla niej motorem do wyruszenia w pierwszą światową trasę koncertową. Przygotowania do tego przedsięwzięcia stanowiło powrót do przeszłości i zmierzenie się z lękami i brakiem pewności siebie. Książka nie jest relacją dotyczącą spraw technicznych, ale skupienie się na przeżyciach wewnętrznych. Pojawia się tutaj mnóstwo retrospekcji, które są niczym terapia i rozliczenie z przeszłością. Jennifer w ten sposób porządkuje myśli, uczucia i emocje, które jej towarzyszą. A to, co pokazują portale i brukowce nie jest prawdą. Co mi się bardzo spodobało z tej lektury to to, że J. Lo. okazała się zwyczajną kobietą z problemami, które ją nurtują i które musi rozwiązać. Mimo że to diwa, gwiazda światowego formatu to jest także człowiekiem pragnącym miłości, troski, czułości, bezpieczeństwa. Na uwagę i ogromny plus zasługuje rewelacyjne wydanie. Zawiera mnóstwo wspaniałych zdjęć z trasy koncertowej ,,Dance Again", ale także z życia prywatnego z dziećmi, z rodziną. Książka opatrzona jest anegdotami, które wywołują uśmiech na twarzy czytelnika. Także ważne cytaty zostały specjalnie wyróżnione. Lektura była bardzo przyjemna o absolutnie nie był to stracony czas. Nie tylko fani znajdą coś dla siebie, ale również osoby, które przechodzą przez rozwód. Przesłaniem książki jest pokazanie, ze nawet po tak przykrym i traumatycznym przeżyciu można wziąć się w garść, dojść do równowagi, odnaleźć szczęście i miłość. Polecam! http://reading-mylove.blogspot.com/2016/08/jennifer-lopez-prawdziwa-miosc.html