Słodkie i zdrowe, czyli desery, które możesz jeść codziennie

Uwielbiasz słodycze? Twoje marzenie to smakołyki, które można jeść bez wyrzutów sumienia? Zapewniające rozkosz dla podniebienia przekąski to nie mit. I dowodem na to jest cała zawartość tej książki - 60 przepisów na desery, które uszczęśliwią Twoje kubki smakowe.

Jeśli nie możesz żyć bez słodkości, często sięgasz po słodkie co-nieco i potem dręczą cię wyrzuty sumienia, jeśli wydaje ci się, iż coś takiego jak zdrowe słodycze po prostu nie istnieje, a to co zdrowe nie może być przecież równocześnie smaczne - jesteś w błędzie! Nie musisz odmawiać sobie słodkiego smaku. Łakocie nie tylko mogą, a wręcz powinny znaleźć się w  codziennym menu. Jedz je bez poczucia winy - to może wyjść Ci na zdrowie!

Jak zresztą można nie skusić się choćby samą nazwą? Pochwała lenistwa, tiramisu na diecie i wreszcie coś konkretnego - żelazna lemoniada.

Sprawdź podpowiedzi eksperta, wypróbuj smakołyki, które dzięki zawartości odpowiednio dobranych składników - w tym orzechów, kasz i suszonych owoców - wzmocnią Twój organizm w sposób naturalny. Wiele przepisów uzupełniają informacje o realnych korzyściach, które przynosi jedzenie poszczególnych składników, a wszystkie zdjęcia przygotowała sama autorka. Podobno ładne jedzenie silnie działa na zmysł smaku. Sprawdź, czy deser ,,Źródło młodości" równie dobrze smakuje, jak wygląda.

Monika Mrozowska - aktorka, propagatorka zdrowego odżywiana.  Znana m.in. z roli w lubianych serialach ,,Rodzina zastępcza" oraz ,,Hotel 52". Mama trójki dzieci. Od wielu lat proponuje zdrowe i smaczne potrawy widzom programu ,,Dzień Dobry TVN". Współautorka książek kulinarnych  (m.in. Przemytnicy groszku i marchewki). Wegetarianka. Z pasją angażuje się w akcje prozdrowotne, przede wszystkim związane z edukacją żywieniową.

Informacje dodatkowe o Słodkie i zdrowe, czyli desery, które możesz jeść codziennie:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2015-09-30
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Słodkie i zdrowe, czyli desery, które możesz jeść codziennie

Słodkie i zdrowe, czyli desery, które możesz jeść codziennie - opinie o książce

Avatar użytkownika - Stenka
Stenka
Przeczytane:2016-04-27, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Nie ma to jak deser, który zrobi się samemu. Zdrowy, smakowo dobrany do własnych upodobań i jest się czym pochwalić i czym poczęstować gości. Propozycje zamieszczone w książce do wykorzystania w domu, możne je samemu modyfikować

Ksiazka fajnie i ciekawie napisana.Piekne zdjecia.Przepisy sa latwe i z latwo dostepnych produktow .Idealne dla niespodziewanych gosci.Nawet amator sobie poradzi bo wszystko jest bardzo dokladnie opisane.Minusem ksiazki jest to ,ze przepisow jest za malo ;( Polecam .

Avatar użytkownika - dorozka
dorozka
Przeczytane:2016-02-02, Ocena: 6, Przeczytałam,
Zupy moc
Monika Mrozowska0
Okładka ksiązki - Zupy moc

NIECH MOC ZUP BĘDZIE Z TOBĄ Cóż może być lepszego od sycącej zupy na obiad lub lekkiej zupy kolację? Czy wyobrażasz sobie obiad bez zupy? Co...

Ekonomiczna Ekologiczna Kuchnia. 60 przepisów na miarę
Monika Mrozowska0
Okładka ksiązki - Ekonomiczna Ekologiczna Kuchnia. 60 przepisów na miarę

Przekonaj się, że w kuchni ekologia może iść w parze z ekonomią. I fantastycznymi smakami! ,,Na zdrowiu nie oszczędzamy" takie hasło w kontekście prawidłowego...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;