12 sprytnych sposobów, jak ocalić nasz świat

Jedząc mięso i jeżdżąc samochodem, też możesz uratować świat. Pożegnaj się tylko z każdorazowym spuszczaniem wody w toalecie.

Dobra wiadomość: żeby ratować świat, wcale nie musisz zostać weganinem-cyklistą, myjącym się dwa razy w tygodniu. Możesz zacząć od noszenia dżinsów lub czarnych sukienek, podwożenia dzieci sąsiadów, bezmięsnego postu raz w tygodniu albo urządzenia wśród współpracowników konkursu "jedna kartka dziennie". Praktycznych pomysłów w tej książce znajdziesz mnóstwo, a za ich sensowność ręczą autorzy - grupa ekspertów z WWF, czyli jednej z największych organizacji ekologicznych na świecie.

12 rozdziałów poświęconych jest kolejnym dziedzinom życia, od jedzenia i ubierania się po ekologiczne oszczędzanie, a wszystko to wzbogacone fascynującymi statystykami, niebanalnymi przykładami i niezwykle przystępnymi wyjaśnieniami. No i zilustrowane przez najbardziej zabawnego rysownika młodego pokolenia.

Jeśli dotąd wzbraniałeś się przed poradnikami ekologicznymi, odpuść sobie i sięgnij po tę książkę.

Informacje dodatkowe o 12 sprytnych sposobów, jak ocalić nasz świat:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2020-01-21
Tytuł oryginału: 12 Small Acts To Save Our World

Tagi: bóg

Kup książkę 12 sprytnych sposobów, jak ocalić nasz świat

Dodaj cytat

12 sprytnych sposobów, jak ocalić nasz świat - opinie o książce

Książka może nie opisuje jakichś nieznanych wcześniej sposobów jak pomóc planecie, ale wszystko zostało przedstawione w bardzo fajny formie.

Wszystkiego najlepszego
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Wszystkiego najlepszego

Cóż ja Ci życzyć mogę, w tej krótkiej życia dobie? Wszystkiego najlepszego... życia przecudownego miłości najpiękniejszej wiary choćby tej...

Bardzo dziwny świat. Opowiadania fantastyczne
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Bardzo dziwny świat. Opowiadania fantastyczne

Ten tom zawiera sześć opowiadań fantastyczno – naukowych pisarzy amerykańskich i radzieckich. Opowiadania te są — z jednym wyjątkiem —...

Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska