48 praw władzy. Jak wykorzystać manipulację do osiągnięcia przewagi

NIEMORALNA, POUCZAJĄCA LEKTURA!

Trzy tysiące lat historii władzy skondensowanych w surowej esencji czterdziestu ośmiu praw. Synteza filozofii Machiavelliego, Sun-Tsu, Carla von Clausewitza i innych wielkich myślicieli.

Czy nam się to podoba, czy nie, każde z tych praw znajduje zastosowanie w życiu. Poparte taktykami królowej Elżbiety I, Henry'ego Kissingera, czy innych wpływowych postaci lub ofiar władzy, zafascynują każdego, kto jest zainteresowany przejęciem kontroli.

Robert Greene - poliglota, tłumacz, autor, mówca, autorytet w dziedzinie strategii, władzy i uwodzenia. Ukończył studia klasyczne na University of Wisconsin. Przez wiele lat pracował jako redaktor, między innymi w magazynie ,,Esquier". Mieszkał w Londynie, Paryżu i Barcelonie, obecnie żyje w Los Angeles.

Informacje dodatkowe o 48 praw władzy. Jak wykorzystać manipulację do osiągnięcia przewagi:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2022-07-13
Kategoria: Psychologia
Tytuł oryginału: The Concise 48 Laws Of Power

Kup książkę 48 praw władzy. Jak wykorzystać manipulację do osiągnięcia przewagi

48 praw władzy. Jak wykorzystać manipulację do osiągnięcia przewagi - opinie o książce

Avatar użytkownika - Helena2019
Helena2019
Przeczytane:2023-03-15, Ocena: 4, Przeczytałam,
33 strategie wojny. Jak pokonać rywali i odnieść sukces
Robert Greene0
Okładka ksiązki - 33 strategie wojny. Jak pokonać rywali i odnieść sukces

33 strategie wojny 1. Przegrywaj bitwy, ale wygrywaj wojny: wielka strategia 2. Poznaj przeciwnika: strategia zdobywania informacji 3. Niszcz przeciwnika...

Sztuka uwodzenia. Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji
Robert Greene0
Okładka ksiązki - Sztuka uwodzenia. Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji

Istnieje dziewięć typów uwodzicieli. Jakim typem jesteś ty: SYRENĄ, ROZPUSTNIKIEM, IDEALNYM KOCHANKIEM, DANDYSEM, DUŻYM DZIECKIEM, KOKIETKĄ, CZARODZIEJEM...