500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy cz. 1. Seria z piórem Kakadu

500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy to książka interaktywna z piórem Kakadu, które uruchamia zakodowane na stronach teksty i dźwięki. Publikacja jest częścią innowacyjnego systemu nauki i zabawy w jednym.

Zawiera bliskie dziecku słowa, wyrażenia i zwroty pogrupowane w następujących działach:

Czas na zabawę; Rodzina; Ciało; Kolory i kształty; Pory roku, miesiące, pogoda; Przeciwieństwa, Aktywności na świeżym powietrzu, Przyroda.

Książka jest następnym krokiem w nauce języka angielskiego po Angielskim słowniczku obrazkowym Kakadu. Młody czytelnik nie tylko pozna nowe słowa, ale także utrwali ich wymowę dzięki świetnej oprawie lektorskiej. Pełne humoru ilustracje Beaty Żurawskiej będą nieocenionym wsparciem podczas nauki. W tym interaktywnym słowniczku znajdują się także zabawne łamańce językowe, rymowanki i piosenki. Umieszczone przy każdym temacie pytania i polecenia nie tylko rozwiną umiejętności rozumienia słuchanego tekstu, ale także dostarczą dzieciom zabawy oraz informacji o postępach w nauce języka angielskiego.

Pozostałe tytuły książek Kakadu:

Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta domowe

Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta świata

Widzę, słyszę, poznaję. Dźwięki wokół mnie

Widzę, słyszę, poznaję. Dźwięki na spacerze

Angielski słowniczek obrazkowy

Pory roku

Pierwsze litery

Kim zostanę, gdy dorosnę?

Boże Narodzenie z kolędami

Wszystko gra! Poznajemy instrumenty muzyczne

Informacje dodatkowe o 500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy cz. 1. Seria z piórem Kakadu:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2023-09-18
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę 500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy cz. 1. Seria z piórem Kakadu

500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy cz. 1. Seria z piórem Kakadu - opinie o książce

Avatar użytkownika - mrs_zolza
mrs_zolza
Przeczytane:2024-01-27, Ocena: 6, Przeczytałam,
To ciekawa forma łącząca naukę z zabawą. Dzięki książce dzieci mają okazję zapoznać się i osłuchać z podstawowymi angielskimi słówkami. Rozkładówki dotyczą kolorów i kształtów, części ciała, zabaw, przeciwieństw, rodziny, pór roku i pogody, aktywności na zewnątrz oraz przyrody. Jest tego sporo!   Dziecko może ćwiczyć wymowę słówek, poznać kilka zwrotów a także posłuchać piosenki czy krótkiego rymowanego tekstu. Wszystkie pojedyncze słówka oraz zwroty mają polskie tłumaczenie na kartach książki, natomiast lektor odczytuje je tylko w przypadku zwrotów. Piosenki i wierszyki nie posiadają tłumaczeń.   Na każdej stronie znajdują się także "przyciski" z dodatkowymi funkcjami - w tej książce to najczęściej pytania ale także znak nutki uruchamiający piosenki.   Książka posiada twarde, grube strony z zaokrąglonymi brzegami.
Marta Bielecka0
Okładka ksiązki - Mówiąca książka interaktywna Angielski słowniczek obrazkowy. 500 słów i zwrotów cz. 1. (zestaw z piórem Kakadu)

Zestaw zawiera: książkę 500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy cz. 1, pióro Kakadu w trwałym etui i planszę z wyszukiwanką W parku rozrywki...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis