A kuku! Kontrastowe obrazki (Poradnik + karty obrazkowe). Kapitan Nauka

A kuku! Kontrastowe obrazki to wyjątkowy zestaw wspierający rozwój wzroku już od pierwszych dni życia malucha. W pakiecie znajdziesz 17 starannie wykonanych kart z kontrastowymi rysunkami, które możesz wykorzystać do zabaw opisanych w poradniku dla opiekunów lub wymyślić własne!

Na kartach maluch zobaczy obrazki przedstawiające przedmioty ze swojego najbliższego otoczenia, zwierzęta i zabawki. Poradnik podpowie, jak wykorzystać je do twórczej zabawy, stymulującej wzrok niemowląt. Znajdziesz w nim też informacje, co, kiedy i w jaki sposób widzi dziecko.

A kuku! to edukacyjna seria wspierająca rozwój dzieci już od pierwszych dni życia. Publikacje z serii zostały wyprodukowane w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

W serii również:

A kuku! Kontrastowe wzory

Informacje dodatkowe o A kuku! Kontrastowe obrazki (Poradnik + karty obrazkowe). Kapitan Nauka:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2023-01-25
Kategoria wiekowa: 0-3 lat
ISBN: 9788367219891

Kup książkę A kuku! Kontrastowe obrazki (Poradnik + karty obrazkowe). Kapitan Nauka

A kuku! Kontrastowe obrazki (Poradnik + karty obrazkowe)
Anna Zych0
Okładka ksiązki - A kuku! Kontrastowe obrazki (Poradnik + karty obrazkowe)

A kuku! Kontrastowe obrazki to wyjątkowy zestaw wspierający rozwój wzroku już od pierwszych dni życia malucha. W pakiecie znajduje się 17 starannie...

A kuku! Świat Zwierząt. Karty kontrastowe + poradnik. Kapitan Nauka
Anna Zych0
Okładka ksiązki - A kuku! Świat Zwierząt. Karty kontrastowe + poradnik. Kapitan Nauka

A kuku! Świat zwierząt (0-18 miesięcy) to zestaw zabaw stymulujących wzrok niemowląt już od narodzin. Zawiera 17 kart zwierząt w dwóch wersjach:...