A Road for Distant Hearts

Dwie piętnastoletnie kuzynki, Alice i Chloe, wyruszają na wędrówkę do Santiago de Compostela. Mają tam spotkać dawnego kolegę, Jacka, do którego obie czują coś więcej niż tylko sympatię... Podróż do hiszpańskiej Galicji pełnej pięknych krajobrazów, tajemniczych legend i zachwycającej architektury będzie okazją do poznania nowych ludzi, pokonania własnych słabości, a także do narodzin wielkiego uczucia.

Powieść dla młodzieży A Road for Distant Hearts to wyjątkowa metoda nauki angielskiego łącząca lekturę wciągającej historii oraz rozwiązywanie pomocniczych ćwiczeń. Podczas czytania opowieści w naturalny sposób przyswoisz współczesne angielskie słownictwo, konstrukcje leksykalno-gramatyczne oraz utrwalisz umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć!

Powieść dla młodzieży:

wciągnij się w opowieść o dwóch nastoletnich kuzynkach i ich sercowych perypetiach

sprawdzaj znaczenie słów, nie odrywając się od książki, dzięki tłumaczeniom na marginesach

poznaj Real English i współczesne angielskie słownictwo na poziomie ponadpodstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1)

ćwicz umiejętność czytania ze zrozumieniem

rozwiąż 70 urozmaiconych ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych

utrwal zasady gramatyczne dzięki przydatnym wskazówkom

Na końcu książki znajdziesz klucz odpowiedzi i przydatny słowniczek angielsko-polski.

Powieść przeznaczona jest dla młodzieży w wieku 13-17 lat.

Informacje dodatkowe o A Road for Distant Hearts:

A Road for Distant Hearts - opinie o książce

Avatar użytkownika - Justyna641
Justyna641
Przeczytane:2020-11-22, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2020,

Książka dla uczących się angielskiego na poziomie A2-B1. Fabuła powieści prosta i infantylna, ale sam pomysł na naukę w ten sposób języka obcego rewelacyjny. Czytamy powieść, na marginesach mamy przetłumaczone trudniejsze wyrazy, a co dwa rozdziały pojawiają się ćwiczenia sprawdzające rozumienie tekstu, słownictwa i gramatyki. Na końcu książki jest klucz do ćwiczeń i słowniczek.
Bardzo mi się spodobał ten sposób nauki i na pewnie sięgnę po kolejne książki wydawnictwa EDGARD z tej serii. Są one od poziomu A2 co C2, więc każdy możne znaleźć coś dla siebie. Polecam.

Avatar użytkownika - liver_
liver_
Przeczytane:2022-02-22, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam, 12 książek 2022,
Angielski Kryminał z samouczkiem dla początkujących A Good Neighbour
C.S. Wallace0
Okładka ksiązki - Angielski Kryminał z samouczkiem dla początkujących A Good Neighbour

Jeśli na myśl o wkuwaniu angielskiego słownictwa i regułek gramatycznych zaczynasz kompulsywnie ziewać, Kryminał z samouczkiem A Good Neighbour to zestaw...

Angielski thriller prawniczy A Tainted Legacy
C.S. Wallace0
Okładka ksiązki - Angielski thriller prawniczy  A Tainted Legacy

Giulia wraca do Zurychu, by uporządkować sprawy kancelarii swojego ojca, po jego tajemniczym samobójstwie. Nieznane dotąd fakty, podejrzani klienci...