Abraham. Niezwykła podróż wiary pewnego nomady

Wierzyć jak Abraham

Kim był Abraham – biblijny patriarcha, uznawany zgodnie przez żydów, chrześcijan i muzułmanów za „ojca wiary”? Dlaczego niezwykła historia jego przyjaźni z Bogiem stała się punktem przełomowym w dziejach ludzkości? Czego możemy nauczyć się od tego starożytnego nomady dzisiaj – w epoce smartfonów i internetu?

Charles R. Swindoll odpowiada na te pytania w fascynującej opowieści o jednym z najciekawszych biblijnych bohaterów wiary. Przedstawia barwny portret wielkiego człowieka, który wyprzedził swoje czasy i pod wieloma względami był podobny do nas – tak w chwilach tryumfu, jak i słabości.

Książka Swindolla to wielowymiarowa biografia, a jednocześnie praktyczny przewodnik zachęcający współczesnego czytelnika do codziennej wędrówki ze Stwórcą śladami starożytnego „ojca wiary”. Ponadczasowa historia Abrahama inspiruje do ufnego zawierzenia Bogu także w XXI wieku.

Informacje dodatkowe o Abraham. Niezwykła podróż wiary pewnego nomady:

Wydawnictwo: Aetos
Data wydania: 2018-02-21
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-61097-64-8

Kup książkę Abraham. Niezwykła podróż wiary pewnego nomady

Abraham. Niezwykła podróż wiary pewnego nomady - opinie o książce

Estera. Kobieta pełna siły i godności
Charles R. Swindoll0
Okładka ksiązki - Estera. Kobieta pełna siły i godności

Kochamy historie o przemianie - od łachmanów do bogactwa, od poniżenia do wywyższenia, od słabego do mocarza. Taka właśnie jest historia Estery, choć kryje...