After. Tom 2

Różni ich wszystko. Łączy szalona fascynacja. Kultowa powieść o miłości wydana w graficznej odsłonie.

Tessa Young kontynuuje studia na Washington Central University. Wytrwale dąży ku zrealizowaniu swoich celów zawodowych i spędza wolne chwile z przebojowymi znajomymi, którzy ciągle starają się wypychać ją poza strefę komfortu.

Jednym z nich jest Hardin Scott - syn rektora studiujący na tej samej uczelni, skrywający liczne problemy pod maską pewności siebie. Jednocześnie irytuje i fascynuje Tessę, która musi wreszcie odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jest gotowa poświęcić dla niego relację ze swoim chłopakiem Noahem. Choć pozornie różni ich wszystko, Hardin i Tessa rozpoczynają trudny związek, który pochłonie i na zawsze zmieni ich oboje.

Informacje dodatkowe o After. Tom 2:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-10-25
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: After. Volume 2

Kup książkę After. Tom 2

After. Tom 2 - opinie o książce

Miłość to jedno z najważniejszych i najbardziej wartościowych uczuć, które człowiek może doświadczyć. Jednak jest to również uczucie, które wymaga ogromnej pracy, zaangażowania, cierpliwości i zrozumienia.

Stanęliśmy przed fascynującą opowieścią, która już od pierwszych słów wciąga czytelnika w wir emocji i niesamowitych wydarzeń, trzymając go w napięciu aż do ostatniej strony. ,,On zburzył jej poukładany świat. Teraz nadszedł czas, aby ona dokonała odpowiednich wyborów" - to tajemnicze wprowadzenie, które nie pozostawia wątpliwości, że jesteśmy gotowi na intensywną podróż przez życie młodej bohaterki, która staje w obliczu zmian i wyzwań, oraz tajemniczego mężczyzny, który wkracza w jej życie, nadając mu głębi i skomplikowania, a także stawia ją przed trudnymi dylematami.

Fabuła książki, choć koncentruje się na życiu Tessy, jest ukazaniem przejścia od młodzieńczych marzeń i planów do dorosłości, gdzie trzeba dokonywać trudnych wyborów i stawiać czoła zmianom. To historia o dojrzewaniu i szukaniu swojego miejsca w świecie, pełna wyzwań, które sprawiają, że życie staje się bardziej skomplikowane i interesujące.

Język użyty w książce jest sugestywny i barwny. Autor potrafi doskonale oddać emocje i atmosferę opisywanych sytuacji. To język, który pozwala czytelnikowi wczuć się w życie bohaterów i zrozumieć ich decyzje i wybory.
Książka nie skupia się jedynie na romantycznym wątku. Przedstawia także relacje międzyludzkie, przyjaźnie i konflikty, które kształtują życie bohaterki. Jej przyjaciele stanowią ważny element opowieści, pełni energii i chęci do eksploracji życia. To opowieść o związkach międzyludzkich, które wpływają na nasze wybory i rozwój.

Poprzez obrazy czytelnik ma okazję przeniknąć w głąb psychologii postaci. Może zobaczyć ich emocje, reakcje i gesty, co pozwala na jeszcze lepsze zrozumienie ich motywacji i stanów emocjonalnych. To także potęguje zaangażowanie czytelnika w historię, umożliwiając mu bardziej osobiste doświadczenie opowieści.

Ta graficzna powieść podkreśla znaczenie komunikacji międzyludzkiej i mocy słów w związkach. Widzimy, jak ważne jest słuchanie i wyrażanie uczuć, zarówno w związkach, jak i w relacjach międzyludzkich. To przesłanie ma ogromne znaczenie i może zainspirować czytelników do refleksji nad własnymi relacjami i komunikacją z innymi. To wyjątkowe doświadczenie czytelnicze, które może mieć wpływ na nasze spojrzenie na relacje i nasze zdolności komunikacyjne.

Już nie wiem, kim bez ciebie jestem
Anna Todd0
Okładka ksiązki - Już nie wiem, kim bez ciebie jestem

To miał być czas wytężonej nauki i intensywnych studiów, a stał się początkiem fatalnego zauroczenia! Tessa – grzeczna dziewczynka i Hardin...

Imagines
Anna Todd0
Okładka ksiązki - Imagines

Anna Todd, autorka bestsellerowej serii "After" w nowej książce! Fan fiction z Tobą w roli głównej! Selena Gomez, Zac Efron, Bracia Hemsworth, Emma...