Aiden

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2020-11-17
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-283-6517-9
Liczba stron: 320
Tytuł oryginału: Aiden
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Sylwia Chojnacka

Tom 2 cyklu Prywatne imperium

Ocena: 5 (5 głosów)

Aiden, Bentley i Maddox spotkali się na uniwersytecie. Jako że spędzali ze sobą sporo czasu, szybko się polubili - tak narodziła się wielka przyjaźń. Później jednak ich drogi się rozeszły. Aiden stał się kimś, kogo wielu szanowało i podziwiało. Był częścią odnoszącej sukcesy firmy, bogatym i interesującym mężczyzną, który nie przejmował się bzdurami. Tyle że to była maska, za którą skutecznie ukrywał swoją prawdziwą twarz. Straszliwa przeszłość, pełna przemocy i pogardy, odcisnęła na jego sercu i duszy potworne piętno.

Cami miała kuszące ciało i piękne zielone oczy. Ona, jako jedyna kobieta, zdołała przedrzeć się przez skorupę banałów i dostrzec prawdziwego Aidena. Zrozumiała, że przeznaczony jej jest właśnie ten delikatny i poraniony w środku mężczyzna. Jej oczy dostrzegały o wiele więcej, niż on chciał jej pokazać. Aiden uważał, że nigdy nie będzie wystarczająco dobry, by na nią zasłużyć, dlatego postanowił odepchnąć ją i jej uczucia. Ale Cami absolutnie nie miała zamiaru się poddać...

To, że oboje pasują do siebie, widział chyba każdy. I nie chodziło tylko o namiętność. Aiden zdawał sobie sprawę, że nie może żyć bez Cami, ale uznał, że ich związek nie ma przyszłości. Tymczasem ona zdecydowała się walczyć. O niego, o siebie, o ich miłość...

Czy masz dość odwagi, by kochać i trwać?

Tagi: przyjaźń przeszłość przeznaczenie uczucia rumunia pieniądze szczęści

Kup książkę Aiden

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Aiden

Avatar użytkownika - Moniskaczyta
Moniskaczyta
Przeczytane:2020-11-27, Ocena: 4, Przeczytałam,

Był Bentley, teraz czas na kolejnego z przyjaciół i jego historię miłosną.

Aiden. Ta część jest o nim, tak bardzo na nią czekałam i się troszkę rozczarowałam. Za mało było go w tej części. Został zdominowany przez Bentleya. Nie to żeby mi to przeszkadzało, lubię go. Jednak chciałam więcej Aidena i Cami.

Poza tym książkę czyta się jednym tchem. Styl autorki bardzo lubię. Jest lekki i przyjemny. Fabuła przewidywalna i spokojna. Czasami męcząca. Czuję pewien niedosyt. Szkoda.

Ciekawe jaki będzie ostatni tom.
Nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać.

Link do opinii
Avatar użytkownika - rudablondynkarec
rudablondynkarec
Przeczytane:2021-03-05, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 2021,

Aiden i Cami czują do siebie przyciąganie, któremu nie potrafią się oprzeć, lecz przeszłość nie daje im szans na spokojną relacje. Czy tych dwoje zasłużą na wspólne szczęście? 

 


Aiden i Cami to przyjaciele Bentleya i Emmy, których poznajemy w pierwszym tomie. Aiden to szef ochrony oraz udziałowiec w formie Bentleya, któremu przeszłość nie daje żyć spokojnie. Natomiast Cami to studentka i przyjaciółka Emmy, która zaczyna być prześladowana. 


Tym razem w drugim tomie serii "Prywatne imperium" poznajemy przyjaciela Bentleya, Aidena, który nie miał łatwego dzieciństwa, przez co nie chce pozwolić sobie na szczęście. Cami również nie miała łatwego dzieciństwa, lecz chce pozwolić sobie na szczęście, przez co nie zauważa, że ktoś chce ją odciąć od bliskich jej osób. 
Powiem wam, że historia jest ciekawa, interesująca, a przede wszystkim intrygująca. Widać, że autorka dba, by czytelnikowi się nie nudziło. Czytając historię można poczuć na własnej skórze emocje bohaterów, którymi głównie jest strach, smutek oraz szczęście. W książce poruszony jest również temat choroby psychicznej, która nie jest prosta do wytłumaczenia, jednak autorka zrobiła to delikatnie i z wyczuciem, gdyż łatwo wplotła to w główną fabułę. 


Jak dla mnie "Aiden" to zdecydowanie lepsze cześć niż "Bentley". Jednak nie mogę się doczekać książki o losach ostatniego przyjaciela Maddoxa.


Moja ocena: 10/10 

Link do opinii
Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2021-02-08, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - zaczytana_sowka
zaczytana_sowka
Przeczytane:2021-02-03, Ocena: 6, Przeczytałam,
Inne książki autora
Bentley
Melanie Moreland0
Okładka ksiązki - Bentley

Trzech młodych mężczyzn spotyka się na uniwersytecie, gdzie rodzi się między nimi przyjaźń na całe życie. Ich przeszłość wpływa na to, jacy są teraz, ale...

Przeklęty kontrakt
Melanie Moreland0
Okładka ksiązki - Przeklęty kontrakt

Richard VanRyan był cholernie dobry w swoim biznesie. Parł do celu jak taran, z całą bezwzględnością. Jeśli po drodze kogoś zniszczył — przyjmował...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy