Akordy gitarowe dla bystrzaków

W prostocie tkwi siła

Dowiedz się, jak:

grać ponad 600 akordów budowanych na wszystkich 12 dźwiękach, doskonalić swoją technikę za pomocą szczegółowych fotografii pokazujących palcowanie każdego akordu, eksperymentować z nowymi stylami, odczytywać nazwy akordów oraz diagramy ilustrujące poszczególne wielodźwięki.

Wszystkie akordy, które będą potrzebne komuś, kto chce zostać wspaniałym gitarzystą

Chcesz poznać akordy durowe i molowe, współbrzmienia określane mianem power chords, a także akordy zmniejszone? Nieskomplikowane opisy i czytelne fotografie towarzyszące każdemu akordowi oraz różne warianty akordów pasujące do rozmaitych zastosowań i stylów sprawią, że już wkrótce zyskasz wiedzę godną eksperta. Dzięki temu podręcznemu przewodnikowi poczujesz jako gitarzysta większą pewność siebie, a przy okazji zaczniesz wykorzystywać setki nowych akordów.

Stwórz idealne brzmienie — wykorzystaj fotografie, by za każdym razem odpowiednio ułożyć palce na gryfie. Rozłóż akord na czynniki pierwsze — zrozum reguły teoretyczne kryjące się za konstrukcją akordów. Korzystaj ze szczegółowych instrukcji wzbogaconych ilustracjami — zrób użytek z przewodnika po krzyżykach, bemolach, a także akordach durowych i molowych. Poszerzaj swoje umiejętności — zwiększ swoją precyzję i rozwijaj technikę.

Otwórz tę książkę i znajdź:

ówienie licznych akordów, szczegółowe fotografie ukazujące palcowanie każdego akordu, informacje pozwalające zgłębiać nowe brzmienia i style, wskazówki ułatwiające robienie postępów w grze na gitarze, instrukcje dotyczące czytania tabulatur.

Antoine Polin urodził się w Paryżu i jest absolwentem Berklee College of Music w Bostonie. Jest zawodowym gitarzystą oraz wykładowcą w Szkole Jazzu w Tours, gdzie uczy grać jazz na gitarze i prowadzi zajęcia z harmonii oraz dyrygowania.

Informacje dodatkowe o Akordy gitarowe dla bystrzaków:

Wydawnictwo: Septem
Data wydania: 2016-09-19
Kategoria: Muzyka, film
Tytuł oryginału: Accords de guitare pour les Nuls
Język oryginału: francuski
Tłumaczenie: Krzysztof Krzyżanowski

Kup książkę Akordy gitarowe dla bystrzaków

Akordy gitarowe dla bystrzaków - opinie o książce