Aktor. Gra zmysłów

Tom 4 cyklu Faceci do wynajęcia

Na planie filmowym był prawdziwym królem. Czy w miłości odważy się zdjąć maskę?

Natalia miała określoną wizję przyszłości - zamierzała zostać farmaceutką i prowadzić poukładane życie. Los miał jednak wobec niej zupełnie inne plany: najpierw została bezrobotną absolwentką astronomii, a potem zupełnie nieoczekiwanie otrzymała propozycję podjęcia pracy w wielkim Los Angeles. Miała zastąpić w pracy swoją ciocię, która wybierała się na długi urlop. W ten sposób Natalia trafia do rezydencji tajemniczego bogacza. Dziewczyna nie interesuje się show-businessem i nie zdaje sobie sprawy, kim jest jej nowy pracodawca.

Davida Wilsona zna cała branża filmowa. Jest sławny, przystojny, obrzydliwie bogaty, a Hollywood nie ma przed nim tajemnic. Z jakiegoś powodu od początku traktuje Natalię wyjątkowo oschle. David jest mistrzem gry aktorskiej, ale tym razem dość wyraźnie widać, że próbuje coś ukryć. Jakie są jego tajemnice i co skrywa pod maską zblazowanej i obojętnej na wszystko gwiazdy? Jak potoczy się ta skomplikowana relacja, w której gra pozorów jest równie ważna co prawdziwe uczucia?

Informacje dodatkowe o Aktor. Gra zmysłów:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-03-09

Kup książkę Aktor. Gra zmysłów

Aktor. Gra zmysłów - opinie o książce

Czwarty tom świetnego cyklu Faceci do wynajęcia niczym nie ustępuje swoim poprzedniczkom. Kolejna autorka, której twórczości dotąd nie znałam, dołącza do wspaniałego grona niegrzecznych pisarek, gdyż stworzyła iście piekielnie gorący i rozpalający zmysły romans pełen erotycznych scen.

Cóż, wstyd się przyznać, ale jak w transie, z wypiekami na policzkach pochłaniałam te powieść, a momentami atmosfera tak gęstniała i iskrzyła, iż bałam się, że serce wyskoczy mi z piersi. Wyobraźnia pracowała na najwyższych obrotach, a plastyczne i bardzo przystępne pióro niezwykle wyraziście przedstawiało wszystkie wydarzenia.

Tym razem przenosimy się do Hollywood, gdzie na pierwszy plan, w świetle jupiterów wychodzi facet pracujący w zawodzie jako aktor. Przystojny David Wilson jest wielką gwiazdą ekranu, sławny, podziwiany, uwielbiany. To mężczyzna pewny siebie, dążący do celu, ale i o zmiennym charakterze. Według uznania przybiera maski, za którymi ukrywa prawdziwe oblicze.

Natalia jest bezrobotną astronomką i jedzie do Los Angeles by zastąpić w pracy ciotkę. Obejmuje posadę gospodyni u bogacza, którym okazuje się właśnie David.
Początkowo ich wspólna relacja nie układa się zbyt różowo.
Aktor jako szef Polki jest bardzo nieprzyjemny, opryskliwy i wzbudza w dziewczynie niechęć.

Jak minie Natalii miesiąc pracy w stanach? Czy ulegnie zmianie zachowanie jej nowego zwierzchnika? Jak potoczy się dalej ta historia?

Lektura należy do tych lekkich i relaksacyjnych. Miałam niezły ubaw śledząc losy głównych bohaterów i jak komplikowali sobie życie. Już od pierwszych chwil ich spotkania wyczuwało się między nimi napięcie i chemię. Bardzo kibicowałam im i nie zdziwiło mnie to, że tak szybko dali się porwać namiętności nie panując nad zmysłami.

Pani Ewelina wie jak przyciągnąć uwagę czytelnika.
Stworzyła naprawdę ciekawą opowieść, która intryguje i kilka razy zaskakuje. Sceny zbliżeń są przeznaczone tylko dla dorosłych odbiorców, jednak nie odpychają ani nie ma w nich przesady. Wszystko przedstawione jest tu z umiarem oraz smakiem.

Jeśli szukacie nieskomplikowanej pozycji na wieczorny relaks to „Aktor” idealnie się do tego nadaje. Polecam!

Lubię książki Eweliny Dobosz. Do tej pory udało mi się przeczytać większość. Ten lekki styl i chemia między bohaterami bardzo do mnie przemawia. Tym razem miałam przyjemność sięgnąć po "Aktora". To była ciekawa przygoda, bo ta historia była dość niekonwencjonalna.
Młoda Polka wyjeżdża do Los Angeles by przez miesiąc zastąpić swoją ciotkę w pracy. Młoda, rezolutna, zawsze chodząca swoimi ścieżkami dziewczyna chętnie podejmuje się tego zadania. W końcu jest to okazja by całkiem nieźle zarobić. Jednak nie do końca jest świadoma tego jakie zajęcia na nią czekają. Największą niespodzianką jednak okaże się to dla kogo pracuje. A pracuje dla światowej sławy aktora. Na początku Natalia w ogóle się tym nie przejmuje, nawet nie wie kto to jest, bo nigdy nie interesowała się kulturą popularną, raczej jest fanką dużo starszych produkcji. Jednak już od pierwszego spotkania między tą dwójką lecą iskry i to nie zawsze te pozytywne. Ale coż, kto się czubi ten się lubi?
To historia zdecydowanie dla fanek gorących romansów, prażącego słońca i szalonych decyzji. Natalia i David są jak ogień i woda. Żyją w zupełnie innych światach, pozornie nic ich nie łączy, a jednak coś sprawi, że ich relacja nie do końca będzie profesjonalna. Polecam, świetna rozrywka.

To już drugi tom serii faceci do wynajęcia jaki czytam i po raz drugi stwierdzam, że średnio jestem z nich zadowolona. Po opisie oczekiwałam więcej a znowu dostałam marną historie.

Nie jestem fanką osadzania polskich bohaterów w zagranicznym świecie. Jakoś to mi się wszystko razem gryzie i nie pozwala się skupić. Drugie co mnie irytuje to to, że wszystko dzieje się za szybko. Bohaterowie ledwo na siebie spojrzeli już między nimi wybucha wulkan emocji. Za drugim spojrzeniem już ze sobą spali a z trzecim zabrał ją na wakacje marzeń.

Wszystko jest zbyt piękne i poprostu nierealne.

Mam jeszcze do przeczytania kolejny tom i chyba na tym poprzestanę. Wiele jest dobrych historii w takim klimacie a to poprostu nie przypadło mi do gustu

Utrata kontroli
Ewelina Dobosz0
Okładka ksiązki - Utrata kontroli

Łatwo stracić kontrolę, kiedy buntują się zmysły. Łączenie pracy i życia prywatnego nie zawsze dobrze się kończy. Przekonuje się o tym Rafał, urzędnik...

Czekam w pokoju 206
Ewelina Dobosz0
Okładka ksiązki - Czekam w pokoju 206

Pokoje hotelowe bywają świadkami niejednej gorącej nocy. Jakie tajemnice skrywają tym razem? Michał, menedżer hotelu w Krakowie, ostatnio był nieco zbyt...