All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość

Tom 2 cyklu Flaw(less)

Masz ochotę na przejmujący, wciągający romans? A może lubisz obyczajowe powieści z nutą rodzinnych perypetii, w łagodnym, melancholijnym klimacie? W obu tych przypadkach książka "All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość" to pozycja w sam raz dla Ciebie!

"All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość" autorstwa Marty Łabeckiej to kolejna część bijącej rekordy popularności powieści "Flaw(less)". Główna bohaterka wraca do swojego rodzinnego miasteczka razem z narzeczonym. Wraca, ale nie jako niepewna, nieśmiała nastolatka, ale jako dorosła, pewna siebie kobieta. Będzie jednak musiała zmierzyć się z rodzinnymi problemami, targającymi ją uczuciami i emocjami, a co najważniejsze - ze swoją miłością sprzed lat: Chasem.

"All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość" to wciągająca pozycja na długie wieczory na łonie natury czy przy kominku z kubkiem herbaty. Autorka świetnie prowadzi opowieść, dzięki czemu czytelnik może prawdziwie wczuć się w historię głównej bohaterki i skupić swoje myśli tylko na fabule książki. Pozycja ta pozwoli na beztroskie oderwanie się od codziennych perypetii i problemów, jest wprost idealna na popołudniowy relaks.

Informacje dodatkowe o All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-06-29
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat

Tagi: dla młodzieży

Kup książkę All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość

All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość - opinie o książce

Po sześciu latach, Josie wraca do Moreton. Mieszka w rodzinnym domu, a jej narzeczony jest w Londynie. Nie zamierza kontaktować się ze swoimi przyjaciółmi. Przypadkiem spotyka Chase`a i to spotkanie wywraca jej ułożone życie do góry nogami.

Pierwsza część chwyciła za serce ale druga rozbiła je na kawałki. Historia bohaterów jest tak bardzo przepełniona uczuciami że sama je czułam czytając. Autorka potrafi przenieść uczucia na papier a to trafia prosto w nasze serce. Ta część rozwaliła mnie psychicznie i musi minąć kilka dni aż dojdę do siebie. Jak najszybciej zabiore się za ostatnia część by dowiedzieć się jak dalej potoczą się losy bohaterów.

Jeśli pierwsza część mnie porwała, to druga była dla mnie jak spełnienie czytelnicze. Zastanawiam się czy autorka od razu miała w głowię tą historię, czy bardziej chciała dać czytelnikowi historię tak bardzo kompatybilną i potrzebną czytelniczej duszy.

Avatar użytkownika - LunitaIta
LunitaIta
Przeczytane:2023-01-29, Ocena: 6, Przeczytałem, 25 książek 2023,

Z każdą częścią robi się coraz ciekawiej . Super opowieść dla młodzieży

PS. Archer Coleman jest najlepszy :)

Avatar użytkownika - Anawinkar
Anawinkar
Przeczytane:2023-10-24, Ocena: 5, Przeczytałam, Półka,
My Beloved Monster
Marta Łabęcka0
Okładka ksiązki - My Beloved Monster

Norwood w Karolinie Północnej uchodziło za najspokojniejsze miejsce na świecie. Mieszkańcy znali się doskonale ― byli świadomi radości i smutków...

Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię
Marta Łabęcka0
Okładka ksiązki - Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię

Dwoje licealistów z małego miasteczka nieopodal Londynu: Josephine, wzorowa dziewczyna z tak zwanego dobrego domu, oraz Chase, chłopak, o którym można...