ODKRYJ MAGIĘ AMULETÓW I TALIZMANÓW, KTÓRE PRZYNIOSĄ CI SZCZĘŚCIE I POWODZENIE

Magiczne przedmioty towarzyszyły ludziom od wieków. Do dzisiaj nosi się je z intencją ochrony, przyciągania szczęścia i odpędzania zła. Kamienie urodzeniowe, krzyż Ankh, czterolistna koniczyna czy podkowa to przykłady amuletów i talizmanów obdarzonych magiczną siłą.

Dowiedz się, jak korzystać z mocy tych niezwykłych przedmiotów, aby działały zgodnie z twoimi potrzebami pragnieniami.

Dzięki tej książce:

- dowiesz się, jak wybrać właściwe przedmioty, które zapewnią ci ochronę i pomoc,

- nauczysz się tworzyć, oczyszczać i wzmacniać swoje amulety i talizmany do konkretnych celów,

- odkryjesz, jak wpływać na różne sfery życia dzięki mocy amuletów i talizmanów.

__

Łatwy w użyciu przewodnik i krótka historia popularnych magicznych obiektów, opiera się głównie na ,,wypróbowanych i prawdziwych" metodach z uwzględnieniem drobnych, intuicyjnych zmian. Naprawdę przyzwoite wprowadzenie do tworzenia talizmanów i amuletów, a także dobry początek dla początkujących zainteresowanych tematem

- Psyche, amazon.com

Świetna książka zarówno dla początkujących, jak i praktyków. Zawiera nawet wiedzę z zakresu numerologii i tworzenia magicznych kwadratów. To najlepszy poradnik w tym temacie, jaki do tej pory kupiłam

- Kimberly Rogers, amazon.com

__

O autorze

Richard Webster - jeden z najbardziej twórczych i poczytnych autorów książek o tematyce ezoterycznej - urodził się w Nowej Zelandii w 1946 roku i mieszka tam do dziś. Od najmłodszych lat ciekawił go świat ponadnaturalny. Jednak o zagadnieniach parapsychologicznych nie mógł rozmawiać z nikim spoza kręgu najbliższej rodziny - zainteresowanie chiromancją i hipnozą w latach sześćdziesiątych XX wieku mogło przysparzać tylko kłopotów. Uczęszczał do chrześcijańskiej szkoły, później pracował dla wydawnictwa publikującego książki o tematyce chrześcijańskiej. To właśnie podczas jednego z wyjazdów służbowych poznał grono osób podzielających jego pasję, której od tej pory nie musiał już ukrywać.

Informacje dodatkowe o Amulety i talizmany. Jak wybierać, tworzyć i korzystać z mocy magicznych przedmiotów:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2018-04-13
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
Tytuł oryginału: Amulets and Talismans for Beginners

Kup książkę Amulety i talizmany. Jak wybierać, tworzyć i korzystać z mocy magicznych przedmiotów

Amulety i talizmany. Jak wybierać, tworzyć i korzystać z mocy magicznych przedmiotów - opinie o książce

Geomancja dla początkujących
Richard Webster0
Okładka ksiązki - Geomancja dla początkujących

Prezentujemy kolejną książkę z serii „Dla początkujących”. Tym razem będziesz miał szansę poznać starożytną sztukę geomancji. Jeśli interesujesz...

Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury
Richard Webster0
Okładka ksiązki - Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury

Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury Richarda Webstera to pełne i wyczerpujące źródło wiedzy o aurze i najskuteczniejszych metodach pracy...