Anatomia. Obraz ludzkiego ciała na wyjątkowych ażurowych rycinach

Wyróżniona na prestiżowych targach książki dziecięcej w Bolonii!

Wyjątkowy atlas anatomiczny, który dzięki spektakularnym rycinom pozwala zajrzeć w głąb ludzkiego ciała. Misternie wycinane układy narządów pomagają wyobrazić sobie, jak człowiek wygląda w środku, a ruchome klapki odsłaniają tajniki działania poszczególnych elementów. Mnóstwo rzetelnej wiedzy o budowie i funkcjonowaniu ludzkiego organizmu.

Informacje dodatkowe o Anatomia. Obraz ludzkiego ciała na wyjątkowych ażurowych rycinach:

Wydawnictwo: Mamania
Data wydania: 2017-10-25
ISBN: 978-83-65796-10-3
Tytuł oryginału: Anatomie
Tłumaczenie: Małgorzata Skalska

Kup książkę Anatomia. Obraz ludzkiego ciała na wyjątkowych ażurowych rycinach

Anatomia. Obraz ludzkiego ciała na wyjątkowych ażurowych rycinach - opinie o książce

Anatomia. Obraz ludzkiego ciała na wyjątkowych ażurowych rycinach

Helene Druvert @helenedruvert
@wydawnictwomamania

Ta książka to nie jest tylko dobra zabawa dla dzieci, które interesują się medycyną. To bardzo dobra nauka poprzez zabawę o budowie ludzkiego ciała.
Zastosowane są ciekawe ilustracje, które pobudzają ciekawość dzieci.

Książka jest pięknie wydana.
Piękne ażurowe strony są bardzo delikatne trzeba uważać przy czytaniu.
Grafiki są rewelacyjne, realistyczne.

Z wielką przyjemnością czytałam i oglądałam.

Książka dla każdego. Małego i dużego. :)

Narodziny. Początki życia człowieka na wyjątkowych ażurowych rycinach
Helene Druvert0
Okładka ksiązki - Narodziny. Początki życia człowieka na wyjątkowych ażurowych rycinach

Wyjątkowa nowość autorki bestsellerowej Anatomii (przetłumaczonej na 10 języków i sprzedanej niemal w milionie egzemplarzy). Wspaniała podróż...

Niebo. Ruchome elementy, dzięki którym odkryjesz sklepienie niebieskie
Helene Druvert0
Okładka ksiązki - Niebo. Ruchome elementy, dzięki którym odkryjesz sklepienie niebieskie

Kolejne misterne dzieło stworzone przez autorkę bestsellerowej ,,Anatomii" i ,,Narodzin". Od starożytności ludzie wpatrują się w sklepienie niebieskie...