Angielski 3-5 lat. Zagadki obrazkowe. Kapitan Nauka

Angielski 3-5 lat. Zagadki obrazkowe to kreatywna książeczka z łamigłówkami w języku angielskim dla przedszkolaków. Kolorowe ilustracje pomagają w przyswajaniu angielskich słówek i zwrotów. Dzięki temu bez wysiłku i podczas dobrej zabawy dzieci utrwalają znaczenie obcych wyrazów i uczą się samodzielnie je stosować we właściwym kontekście. Odpowiednio dobrane słownictwo związane z zainteresowaniami dzieci w tym wieku i ich najczęstszymi aktywnościami poszerza wiedzę o świecie oraz rozwija wyobraźnię językową i pamięć.

Trening językowy przez zabawę

Książeczka Angielski 3-5 lat. Zagadki obrazkowe zawiera blisko 100 wciągających zabaw o różnym stopniu trudności, takich jak łączenie wyrazów z ilustracją, rozwiązywanie labiryntów i plątaninek, odgadywanie właściwego przedmiotu na podstawie wyróżniających cech czy porównywanie obiektów.

Zagadki w formie pytań i odpowiedzi rozwijają umiejętności komunikacyjne oraz uczą prostych zwrotów, które można wykorzystać w rozmowie. Na każdej stronie znajdują się dwa zadania, a na odwrocie - odpowiedzi do nich wraz z tłumaczeniem polecenia.

Atrakcyjna tematyka i sympatyczni bohaterowie angażują uwagę, rozwijając umiejętność koncentracji na zadaniu, a humorystyczne ilustracje Filipa Depy doskonale uzupełniają polecenia, wspomagają zapamiętywanie angielskich słówek i zwrotów oraz gwarantują mnóstwo doskonałej zabawy. Zestaw zagadek to inspirujący sposób na wspólne spędzenie wolnego czasu, a także zajmująca rozrywka podczas podróży lub pikniku w plenerze.

Książeczka z zaokrąglonymi rogami została wyprodukowana w Polsce z troską o bezpieczeństwo dzieci.

Rozwój

nauka angielskiego, poznawanie świata, pamięć, koncentracja

Autorzy

Barbara Jakubowska - nauczycielka języka angielskiego, autorka zagadek i książeczek dla dzieci.Filip Depa - leworęczny ilustrator, grafik, fan Pixarowych produkcji, produktów Wacoma oraz wszelakich artykułów papierniczo-plastycznych. Mieszka w Krakowie.

W serii również

Zagadki obrazkowe Hip, hip, hurra 2-3 lata

Zagadki obrazkowe Re, re, kum, kum 2-3 lata

Zagadki obrazkowe Zgadywanki 3-5 lat

Zagadki obrazkowe Łamigłówki 3-5 lat

Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne 3-5 latZagadki obrazkowe Zabawy logiczne 6-9 lat

Zagadki obrazkowe Koncentracja 6-9 lat

Angielski 3-5 lat. Zagadki obrazkowe. Kapitan Nauka - opinie o książce

Jak mądrze kochać dzieci
Barbara Jakubowska0
Okładka ksiązki - Jak mądrze kochać dzieci

Nikt nie nauczy nas trudnej sztuki bycia rodzicem. Pragniemy dać naszym dzieciom miłość i ciepło. Staramy się być wrażliwi i wyrozumiali. Często jednak...