Angielski 4-6 lat. Zagadki obrazkowe. Kapitan Nauka

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2020-10-21
Kategoria: Języki obce

Angielski 4-6 lat. Zagadki obrazkowe to bogato ilustrowana książeczka do nauki angielskiego dla przedszkolaków. Dzięki atrakcyjnej formie zagadek obrazkowych dzieci intuicyjnie przyswajają angielskie słówka i zwroty przydatne w rozmowie oraz ułatwiające rozumienie wierszyków, rymowanek i piosenek. Zróżnicowanie stopnia trudności łamigłówek pozwala ćwiczyć i utrwalać znane już wyrazy, a także poznawać nowe.

Trening językowy przez zabawę

Książeczka Angielski 4-6 lat. Zagadki obrazkowe zawiera niemal 100 wciągających zabaw, takich jak łączenie wyrazów z rysunkiem, rozwiązywanie labiryntów i plątaninek, wskazywanie położenia przedmiotu czy odgadywanie właściwego obiektu na podstawie wyróżniających go cech. Na każdej stronie znajdują się dwa zadania, a na odwrocie - odpowiedzi do nich wraz z tłumaczeniem polecenia.

Zagadki rozwijają wiedzę o świecie, spostrzegawczość, pamięć, a także umiejętności komunikacyjne. Zabawne ilustracje Filipa Depy wspomagają zapamiętywanie słówek i zwrotów oraz ich znaczeń, a urozmaicone zadania nie pozwalają dzieciom się nudzić. Zagadki to niezwykle skuteczna forma przyswajania języka angielskiego, a także inspirujący sposób na wspólne spędzenie wolnego czasu w domu, podróży lub na pikniku w plenerze.

Książeczka z zaokrąglonymi rogami została wyprodukowana w Polsce z troską o bezpieczeństwo dzieci.

Rozwój

nauka angielskiego, poznawanie świata, pamięć, koncentracja

Autorzy

Magdalena Bogusz - redaktorka, autorka zagadek dla dzieci.

Filip Depa - leworęczny ilustrator, grafik, fan Pixarowych produkcji, produktów Wacoma oraz wszelakich artykułów papierniczo-plastycznych. Mieszka w Krakowie.

W serii również

Zagadki obrazkowe Hip, hip, hurra 2-3 lata

Zagadki obrazkowe Re, re, kum, kum 2-3 lata

Zagadki obrazkowe Zgadywanki 3-5 lat

Zagadki obrazkowe Łamigłówki 3-5 lat

Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne 3-5 latZagadki obrazkowe Zabawy logiczne 6-9 lat

Zagadki obrazkowe Koncentracja 6-9 lat

Zagadki obrazkowe Czytanie, pamięć, koncentracja 6-9 lat

Zagadki obrazkowe Matematyka 6-9 lat

Zagadki obrazkowe Ortografia 6-9 lat

Zagadki obrazkowe Koncentracja 6-9 lat

Kup książkę Angielski 4-6 lat. Zagadki obrazkowe. Kapitan Nauka

Opinie o książce - Angielski 4-6 lat. Zagadki obrazkowe. Kapitan Nauka

Koty i kotki. Książka z plakatami
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Koty i kotki. Książka z plakatami

Chcesz wiedzieć, dlaczego twój ukochany kociak ociera się o ciebie nosem i mocno zamyka oczy? A może dopiero planujesz zaopiekować się jakimś kotkiem i...

ABC chorób wieku dziecięcego
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - ABC chorób wieku dziecięcego

Książkę napisali polscy specjaliści w różnych dziedzinach medycyny na podstawie własnego wieloletniego doświadczenia i najnowszych zdobyczy wiedzy...

Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło