Angielski. Kryminał z ćwiczeniami. No Place to Go / W potrzasku

CZYTAJ MROŻĄCY KREW W ŻYŁACH KRYMINAŁ I UCZ SIĘ ANGIELSKIEGO!

W czasie śnieżycy w Alpach młoda policjantka znajduje schronienie w pensjonacie. Święta spędza w nim amerykański milioner ze swoimi bliskimi. Nikt jeszcze nie wie, że za chwilę dojdzie tu do zbrodni.

Powiało chłodem w nauce angielskiego? A może wręcz przeciwnie - gorączkowo szukasz nowych wyzwań, żeby podtrzymać dobrą passę do nauki? Niezależnie od motywacji, jeśli jesteś już na poziomie średnio zaawansowanym, możesz znacząco ożywić swój sposób nauki. Odkryj kryminał z ćwiczeniami do nauki angielskiego i zobacz, jak ciekawa książka może aktywować wiedzę, którą już masz i równocześnie nauczyć cię zupełnie nowych słów i struktur dopasowanych do poziomu B1-B2.

Usiądź wygodnie, zanurz się w zimowej scenerii Alp, czytaj wciągającą historię i ucz się angielskiego przy okazji, nie tylko od święta. Jeśli chcesz, możesz także wziąć nasz kryminał ze sobą do plecaka czy torebki - wygodny format umożliwi ci czytanie bez wysiłku, kiedy akurat masz czas i ochotę.

Sprawdź, jak to działa. Zagłębiasz się we wciągającej historii dostosowanej do poziomu osób uczących się języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2), sprawdzasz znaczenie najważniejszych i najtrudniejszych słówek, które są na wyciągnięcie ręki - umieszczone na marginesach, i czujesz dreszczyk emocji, rozwiązując mrożącą krew w żyłach zagadkę kryminalną.

W naturalny sposób przyswajasz konstrukcje leksykalno-gramatyczne, wzbogacasz słownictwo oraz rozwijasz umiejętność czytania ze zrozumieniem, wykonując różnorodne ćwiczenia podczas lektury. A swoje odpowiedzi sprawdzasz w kluczu na końcu książki.

Czytaj kryminał do nauki angielskiego i ...

- poznaj zabójczo wciągającą świąteczną historię z dreszczykiem,

- sprawdzaj znaczenie słówek, nie odrywając się od lektury dzięki tłumaczeniom na marginesach,

- poznaj angielskie słownictwo na poziomie średnio zaawansowanym B1-B2,

- kontroluj stopień zrozumienia tekstu

- rozwiązuj aż 90 urozmaiconych ćwiczeń leksykalnych i gramatycznych

Informacje dodatkowe o Angielski. Kryminał z ćwiczeniami. No Place to Go / W potrzasku:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2024-02-14
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Angielski. Kryminał z ćwiczeniami. No Place to Go / W potrzasku

Angielski Powieść science fiction z ćwiczeniami The Eldritch Club
Greg Gajek0
Okładka ksiązki - Angielski Powieść science fiction z ćwiczeniami The Eldritch Club

Czterech nastolatków spędza wakacje w leśnym domku dziadka jednego z chłopców. Pewnego ranka starszy pan znika. Jedyne ślady, jakie po nim zostają, to...

Angielski kryminał z ćwiczeniami Penny Black Investigates
Greg Gajek0
Okładka ksiązki - Angielski kryminał z ćwiczeniami Penny Black Investigates

Penny Black - niepokorna detektyw o niewyparzonym języku i fanka Black Sabbath - nie daje się łatwo zwieść. Znaleziony przypadkiem pendrive kieruje ją...