Angielski Powieść z ćwiczeniami What Lies Beneath

Lata 30. XX wieku. Brytyjski agent James Tavendish pod przykrywką architekta krajobrazu przybywa na zamek Książ, by odnaleźć legendarną włócznię świętego Jerzego. Na obdarzony tajemnymi mocami artefakt czyhają także inne agentury, przekonane, że posiadacz włóczni ma szansę przejąć władzę nad światem podczas konfliktu zbrojnego, który wisi w powietrzu...

Angielski. Powieść sensacyjna What Lies Beneath to niezwykły sposób na naukę języka angielskiego podczas lektury porywającej opowieści. Powieść została napisana specjalnie z myślą o osobach władających językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (B2-C1).

Podczas lektury w naturalny sposób przyswoisz struktury leksykalno-gramatyczne i słownictwo, które poznasz w kontekście, co sprzyja zapamiętywaniu. W nauce pomogą ci dodatkowo tłumaczenia trudniejszych słówek na marginesach, wygodny słowniczek i ćwiczenia utrwalające zdobytą wiedzę.

Audiobook GRATIS (ponad 2,5 godziny nagrań) w wykonaniu profesjonalnego lektora umożliwi opanowanie prawidłowej wymowy i rozwijanie umiejętności rozumienia ze słuchu.

Daj się porwać niezwykłej historii, a przy okazji rozwijaj swój angielski!

Powieść sensacyjna z ćwiczeniami to:

- intrygująca opowieść o poszukiwaniach tajemniczego artefaktu w przededniu wojny

- tłumaczenia trudniejszych słów na marginesach - sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książki

- współczesne angielskie słownictwo (Real English) na poziomie B2-C1

Kup książkę Angielski Powieść z ćwiczeniami What Lies Beneath

Angielski Powieść z ćwiczeniami What Lies Beneath - opinie o książce

Angielski. Komedia romantyczna z ćwiczeniami Cathy, Cat & Coffee
Greg Gajek0
Okładka ksiązki - Angielski. Komedia romantyczna z ćwiczeniami Cathy, Cat & Coffee

Czytaj pełną humoru komedię romantyczną i ćwicz angielski! Przyjaźń zwariowanej Cat i statecznej Cathy to najlepszy dowód na to, że przeciwieństwa...

Angielski Powieść science fiction z ćwiczeniami The Eldritch Club
Greg Gajek0
Okładka ksiązki - Angielski Powieść science fiction z ćwiczeniami The Eldritch Club

Czterech nastolatków spędza wakacje w leśnym domku dziadka jednego z chłopców. Pewnego ranka starszy pan znika. Jedyne ślady, jakie po nim zostają, to...