Angielski nie gryzie! Dla średnio zaawansowanych

Unikalny kurs do samodzielnej, aktywnej nauki języka angielskiego dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć znajomość języka na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2).

Książka opiera się na unikalnej metodzie aktywnej nauki, która dzięki licznym ćwiczeniom trenuje wszystkie kompetencje językowe: znajomość słownictwa (także potocznego), trudniejszych konstrukcji gramatycznych oraz czytanie i rozumienie ze słuchu.

W 14 rozdziałach tematycznych znajdziesz ciekawe teksty, przystępnie wyjaśnioną gramatykę, dialogi i scenki sytuacyjne, porcję słówek, liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także interesujące informacje o krajach anglojęzycznych. Na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek. Książkę zamyka dodatkowy rozdział podsumowujący z 14 tekstami, poświęcony w szczególności rozwijaniu umiejętności rozumienia tekstu czytanego i rozumienia ze słuchu.

Dołączone do kursu nagrania MP3 wykonane są przez profesjonalnych lektorów. Znajdują się na niej teksty otwierające każdy z rozdziałów, ciekawostki o krajach anglojęzycznych oraz wszystkie teksty z rozdziału podsumowującego.

Kontynuacja bestsellera Angielski nie gryzie

poznajesz niezbędne słownictwo trenujesz znajomość gramatyki rozwiązujesz różnorodne ćwiczenia doskonalisz rozumienie ze słuchu uczysz się konstruować wypowiedzi pisemne

Informacje dodatkowe o Angielski nie gryzie! Dla średnio zaawansowanych:

Kup książkę Angielski nie gryzie! Dla średnio zaawansowanych

Angielski dla seniorów. Kurs początkowy
Katarzyna Zimnoch0
Okładka ksiązki - Angielski dla seniorów. Kurs początkowy

To unikalny kurs do kompleksowej nauki języka angielskiego przygotowany z myślą o osobach powyżej 50. roku życia. Książka i dołączona do niej płyta CD...

Angielski. Gramatyka w pigułce
Katarzyna Zimnoch0
Okładka ksiązki - Angielski. Gramatyka w pigułce

Angielski gramatyka w pigułce to napisany przystępnym językiem podręcznik do nauki najważniejszych zagadnień gramatyki języka angielskiego wraz z praktycznymi...