Angielski. Słowo do słowa dla średnio zaawansowanych B2

Ilu słówek musisz się nauczyć, żeby móc powiedzieć, że znasz już dobrze język obcy? Jeżeli twoja znajomość języka angielskiego jest na poziomie średnio zaawansowanym i wyższym, to potrafisz już bardzo dużo. Czas jednak poczuć prawdziwą wolność i swobodę w komunikacji w języku angielskim!

W naszym kursie języka angielskiego na poziomie B2 czeka na ciebie jeszcze większa ilość starannie dopasowanych do twojego poziomu zaawansowania słów i zwrotów. Poznasz je od razu w kontekście użycia, aby sprawnie dostosowywać słownictwo do sytuacji oraz by móc tworzyć spójne i logiczne wypowiedzi, które wprowadzą cię na wyższy poziom komunikacji w języku angielskim.

Z kursem uczysz się słów w kontekście i poznajesz te najbardziej przydatne na wyższych poziomach zaawansowania.

,,Angielski Słowo do słowa dla średnio zaawansowanych B2" to:

mapy myśli i ilustracje, które pobudzają wyobraźnię i wzmacniają skojarzenia gotowe zestawy tematyczne, bo szybciej zapamiętujesz słowa, które są ze sobą powiązane różnorodne ćwiczenia, dzięki którym poznajesz nowe słowa, wyrażenia i idiomy na poziomie B2 naturalne zwroty, których na co dzień używają native speakerzy struktury gramatyczne użyte w kontekście na poziomie B2 nagrania MP3, aby słuchać, powtarzać i zapamiętywać raz na zawsze listy do monitorowania postępów

Dzięki temu, zanim się obejrzysz, zyskasz językową pewność siebie i wskoczysz na wyższy poziom zaawansowania oraz zyskasz swobodę komunikowania się po angielsku.

Informacje dodatkowe o Angielski. Słowo do słowa dla średnio zaawansowanych B2:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2024-02-14
Kategoria: Języki obce

Tagi: Angielski

Kup książkę Angielski. Słowo do słowa dla średnio zaawansowanych B2

Okładka ksiązki - Śledztwa Enoli Holmes. Tom 3. Tajemnica białych maków. Śledztwa Enoli Holmes. Tom 3. Tajemnica białych maków

Trzeci tom komiksowej adaptacji serii powieści Nancy Springer o śledztwach Enoli Holmes, młodszej siostry słynnego detektywa Sherlocka i wysokiego urzędnika...

LEGO Ninjago Komiks (#2). Grobowiec Wężowampira
Okładka ksiązki - LEGO Ninjago Komiks (#2). Grobowiec Wężowampira

LEGO Ninjago komiks prezentuje przygody czterech młodych bohaterów Ninja: Kai, Jay, Cole i Zane. Bohaterowie opanowują starożytną sztukę walki - Spinjitzu...