Anioły ciemności. Demony przeszłości

Tom 3 cyklu Anioły ciemności

Historia miłosna Rachel i Liama to prawdziwy rollercoaster uczuć. Czy będzie miała swój szczęśliwy koniec?

Rachel od zawsze wiedziała, czego chce, nawet gdy była zbyt młoda, żeby to mieć. Przed laty, gdy spojrzała na Liama oczami nastolatki, miała pewność, że to ten jedyny. Przystojny mężczyzna w chwili, w której dołączył do Aniołów Ciemności, zawładnął jej sercem, ale jedna zła decyzja na długie lata przekreśliła wszystko, co było między nimi. Stara miłość nigdy nie rdzewieje, a po przerwie, gdy Rae chce zapomnieć o Liamie, on dostrzega w niej kobietę, która budzi w nim nieznane dotąd uczucia. Po tak długim czasie role się odwracają i to Liam musi walczyć o kobietę, która zmieniła w jego życiu wszystko.

Trzecia część Aniołów Ciemności przedstawia początki znajomości Rachel i Liama, ich wzloty i bolesne upadki. W książce nie zabraknie emocjonujących wydarzeń z życia klubu motocyklowego oraz pikantnych scen, które rozgrzeją wyobraźnię czytelniczek do czerwoności.

Informacje dodatkowe o Anioły ciemności. Demony przeszłości:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2023-07-23
ISBN: b.d

Tagi: #waspos #aniołyciemności

Kup książkę Anioły ciemności. Demony przeszłości

Anioły ciemności. Demony przeszłości - opinie o książce

Rachel ma 16 lat, kiedy zakochuje się w Liamie, chłopaku, który zaczął należeć do tego samego klubu motocyklowego co ona. Jednak dla niego jest tylko gówniarą, osiem lat młodszą dziewczyną, do której ani myśli się zbliżać. Jest świadomy jej uczuć, jednak nie zamierza nic z tym robić, w końcu to jeszcze dziecko. Staje się jednak coś, co zmienia wszystko. Jedna zła decyzja potrafi zniszczyć wiele i tak staje się w tym przypadku. Liam znika na wiele lat, a ona nadal go kocha. Nadchodzi jednak moment, kiedy pragnie ruszyć do przodu, zapomnieć o uczuciu, zapomnieć o nim. Wtedy staje się coś niespodziewanego, mężczyzna wraca, a na dodatek dość szybko zaczyna mieć plany wobec Rachel. Teraz on chce, aby coś z tego wyszło, jedna ona nie zamierza więcej cierpieć przez niego. Wystarczająco czasu my poświęciła. Jak zakończy się historia Liama i Rachel? Czy o miłości można tak szybko zapomnieć? Czy Liam będzie na tyle uparty, aby pokonać opory Rachel?

Pierwsze dwa tomy bardzo mi się podobały i nie będę ukrywać, że nie mogłam się doczekać, aż pojawi się ten. Jest trochę inny niż poprzednie. Dlaczego? Ponieważ mamy tu historię Liama i Rachel, a jednocześnie historie z poprzednich dwóch tomów (one dzieją się w tle). Dla niektórych może być to minus, dla mnie zdecydowanie nie. Fajnie było sobie przypomnieć to wszystko, a jednocześnie poznać historię Liama i Rachel od samego początku (ponieważ po części poznałam ją już w poprzednich tomach).
Historia, jaką znalazłam w książce, to historia o miłości, przyjaźni, a jednocześnie niebezpieczeństwie, porachunkach między klubami MC. Mnie się podobała, wciągnęła mnie praktycznie od pierwszych stron i nie pozwoliła się od siebie oderwać aż do ostatnich. Akcja sprawnie poprowadzona może nie bardzo szybka, ale również niewolna czy nużąca.

Jeśli chodzi o bohaterów, to oboje są dość wybuchowi, porywczy, mają własne zdanie. Uwierzcie, że to dało świetne połączenie i sprawiło, że nie dało się z nimi nudzić.

„Anioły ciemności. Demony przeszłości” to książka, która mnie się podobała, a z jej bohaterami spędziłam świetnie czas. Z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu -Mama, żona - KOBIETA

Zniszczona
Monika Rępalska0
Okładka ksiązki - Zniszczona

Zostałam sprzedana przez własną matkę za narkotyki. W wieku siedemnastu lat stałam się dziwką. Przez kilka lat byłam sponiewierana, moje ciało było własnością...

Kupidyn
Monika Rępalska0
Okładka ksiązki - Kupidyn

Co zrobisz, gdy osobie, którą kochasz, zostanie kilka dni życia?Brooke James jest odnoszącą sukcesy agentką FBI. A przynajmniej do pewnej sprawy, która...