CZYTASZ ADAPTACJĘ WCIĄGAJĄCEJ POWIEŚCI

I UCZYSZ SIĘ ANGIELSKIEGO

Powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza to historia o rudowłosej Ani Shirley, dziewczynki obdarzonej bujną wyobraźnią oraz niezwykłym talentem do wpadania w tarapaty. Rezolutna Ania wychowuje się na farmie w Avonlea, gdzie wraz z przyjaciółmi realizuje swoje szalone pomysły. Jej zdumiewające perypetie pokochali czytelnicy na całym świecie, a teraz dzięki specjalnemu wydaniu ze słowniczkiem, możesz poznać jej losy, czytając powieść w oryginale.

Angielski. Ania z Zielonego Wzgórza to niekonwencjonalna propozycja dla uczących się języka angielskiego, która łączy lekturę wciągającej historii z solidnym treningiem językowym. Podczas czytania powieści w naturalny sposób przyswoisz konstrukcje leksykalno-gramatyczne i wzbogacisz słownictwo. Na końcu książki znajdziesz klucz odpowiedzi i praktyczny słowniczek angielsko-polski.

Czytaj adaptację i...

- wciągnij się w niezwykłe perypetie Ani i jej przyjaciół

- sprawdzaj znaczenie słówek, nie odrywając się od książki dzięki tłumaczeniom na marginesach

- poznaj angielskie słownictwo na poziomie B1-B2

- ćwicz umiejętność czytania ze zrozumieniem

- rozwiązuj ponad 70 urozmaiconych ćwiczeń leksykalnych i gramatycznych

Adaptacja klasyki gatunku ze słowniczkiem i ćwiczeniami!

Informacje dodatkowe o Anne of Green Gables/Ania z Zielonego Wzgórza. Adaptacja klasyki z ćwiczeniami do nauki angielskiego:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2020-02-26
Kategoria: Języki obce
Tytuł oryginału: Anne of Green Gables

Tagi: Podręczniki

Kup książkę Anne of Green Gables/Ania z Zielonego Wzgórza. Adaptacja klasyki z ćwiczeniami do nauki angielskiego

Anne of Green Gables/Ania z Zielonego Wzgórza. Adaptacja klasyki z ćwiczeniami do nauki angielskiego - opinie o książce

Avatar użytkownika - AnetaKunowska
AnetaKunowska