Podręcznik napisany zgodnie z najnowszym programem nauczania i przeznaczony dla uczniów szkół kształcących w zawodzie 'technik architektury krajobrazu' w zakresie kwalifikacji: R.21. Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja roślinnych obiektów architektury krajobrazu. Sztuka kompozycji, która w stosunku do architektury krajobrazu ma znaczenie podwójne - przestrzenne i kulturowe - nie należy do łatwych. Wymaga znajomości wielu zagadnień z różnych dziedzin. Jedną z nich jest niewątpliwie znajomość roślin ozdobnych, głównego elementu tworzonej kompozycji wnętrza ogrodowego, parku czy też wielkopowierzchniowego terenu zieleni. Część 4. podręcznika Architektura krajobrazu obejmuje zagadnienia związane ze znaczeniem roślin ozdobnych, z warunkami siedliska i zastosowaniem naturalnej roślinności w terenach zieleni, rodzajami gleb, uprawą roślin ozdobnych, ich rozmnażaniem, nawożeniem, pielęgnacją i ochroną, szkółkarstwem ozdobnym, a także przygotowaniem materiału roślinnego do wykonywania dekoracji roślinnych.

Informacje dodatkowe o Architektura krajobrazu (Tom 4). Architektura krajobrazu cz. IV. Rośliny ozdobne:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2017-09-25
Kategoria: Podręczniki

Kup książkę Architektura krajobrazu (Tom 4). Architektura krajobrazu cz. IV. Rośliny ozdobne

Architektura krajobrazu (Tom 4). Architektura krajobrazu cz. IV. Rośliny ozdobne - opinie o książce

Matematyka 6. Podręcznik
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Matematyka 6. Podręcznik

Podręczniki są dostosowane do możliwości każdego ucznia: uwzględniając potrzeby najsłabszych, rozwijają umiejętności uzdolnionych. Takie rozwiązanie znacznie...

BYSTRZAKI DO DZIEŁA Duża księga łamigłówek
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - BYSTRZAKI DO DZIEŁA Duża księga łamigłówek

Dwie księgi pełne łamigłówek Rozpocznij przygodę w świecie łamigłówek i labiryntów! Dwie księgi pełne logicznych zagadek i zabaw...