Armie aniołów

Wydawnictwo: KOINONIA
Data wydania: 2017-05-04
Kategoria: Duchowość, religia
Dodał/a książkę: czytam

ODKRYJ, JAK WSPÓŁPRACOWAĆ Z TWOIMI NIEWIDZIALNYMI SOJUSZNIKAMI!

Temat aniołów cieszy się dużym zainteresowaniem na świecie. Popkultura przykłada wielką wagę do tych niewidzialnych istot, prawie że ubóstwiając je.

Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się: „Co robią aniołowie i jaki wpływ na ciebie mają podejmowane przez nich działania”? Autor, Tim Sheets przedstawia objawienie oparte na Biblii, połączone z osobistymi doświadczeniami, i zaprasza cię do doświadczenia niewidzialnego świata potężnych niebiańskich wojowników.

Dowiedz się, w jaki sposób aniołowie:
· walczą w duchowej rzeczywistości poprzez udzielanie pomocy, zapewnianie ochrony i przynoszenie uwolnienia
· współpracują z chrześcijanami w przeobrażaniu całych regionów
· ponadnaturalnie współdziałają z zanoszonymi przez ciebie modlitwami do Boga w celu uwolnienia niebiańskich odpowiedzi, aby mógł nastąpić przełom w twoim życiu.

Począwszy od Księgi Rodzaju po Objawienie w Piśmie Świętym możemy przeczytać o różnych spotkaniach z aniołami. Jakub, Daniel, Maria, Jan, a także sam Pan Jezus - oni wszyscy doświadczyli pomocy lub wizytacji anielskiej. Aniołowie są kimś więcej niż niewidzialnymi strażnikami Niebios - są potężnymi wojownikami, których zleceniem jest przezwyciężanie mocy ciemności.

DOWIEDZ SIĘ, JAK WSPÓŁPRACOWAĆ Z BOŻYMI WOJOWNIKAMI I DOŚWIADCZ, JAK NIEBIAŃSKA MOC DZISIAJ PRZEMIENIA TWOJE ŻYCIE, REGION, W KTÓRYM MIESZKASZ ORAZ CAŁY ŚWIAT!

Kup książkę Armie aniołów

Avatar użytkownika - catarina78
catarina78
Przeczytane:2017-05-31, Przeczytałam,
Aby w Stanach Zjednoczonych zostać pastorem, należy ukończyć odpowiednie studia. Zawód duchownego zdobywa się jak każdy inny. Po studiach można podjąć pracę w którymś z kościołów lub założyć własny. Do tego trzeba jednak charyzmy i umiejętności, pozwalających przyciągać tłumy. Dr Tim Sheets jest takim właśnie pastorem, przykładnym mężem i ojcem. Poczuł powołanie i zaczął głosić potrzebę naśladowania Chrystusa i wiary w przemianę całego świata. Tim Sheets uważa, że garstka wybranych prawdziwych chrześcijan, wsparta przez armię aniołów, dokona przeobrażenia świata, gdyż wkrótce nastąpi nowy wylew Ducha Świętego. Książka ta ma ukazać sposoby działania aniołów przekazane Autorowi przez Boga w licznych proroctwach. Pozycja, którą trzymasz w ręku - pisze główny pastor Open Door Church – stanowi zapis duchowych odkryć w Biblii oraz momentów proroczego wglądu, jakich Bóg udzielił dr. Timowi Sheetsowi na temat armii aniołów. Nieco dalej czytamy: Za chwilę rozpoczniesz lekturę książki, która z pewnością stanie się jednym z podstawowych podręczników na temat aniołów. Opierając się na jej treściach, pastorzy, księża będą głosić kazania, nauczyciele wykorzystają ją na swoich kursach, małe grupy użyją jej do wspólnego studiowania, a pojedyncze osoby będą pochłaniać ją z zaciekawieniem. W końcu zostanie przetłumaczona na wiele języków. Takie zapowiedzi zapowiadają intrygującą lekturę. O czym zatem mówi książka dr. Tima Sheetsa? ...

Opinie o książce - Armie aniołów

Avatar użytkownika - tmaria
tmaria