Astonishing X-Men. Dopóki starczy tchu. Tom 3

X-Men w nowym składzie!

Alex Summers wraca do akcji, jednak nie wszyscy mutanci będą w stanie ponownie mu zaufać. Dlatego postanawia zebrać nową grupę. Czy Havok, Beast, Warpath, Colossus i Dazzler będą potrafili utworzyć zgraną i gotową do poświęceń drużynę? Nie mają czasu do stracenia, bo światu zagraża nowe niebezpieczeństwo. Tym razem Reavers dysponują niebezpiecznie skuteczną bronią. I choć ten świat tak bardzo nienawidzi mutantów, to jego los znów znajdzie się w ich rękach.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach ,,Astonishing X-Men" (2017) #13-17 i ,,Astonishing X-Men Annual" (2018) #1, a następnie w tomie ,,Astonishing X-Men vol. 3: Until Our Hearts Stop" ze scenariuszem Matthew Rosenberga (,,Punisher") i z rysunkami Grega Landa (,,Uncanny X-Men"). Album zawiera zeszyty ,,Astonishing X-Men" (2017) #13-17 i ,,Astonishing X-Men Annual" (2018) #1.

Informacje dodatkowe o Astonishing X-Men. Dopóki starczy tchu. Tom 3:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-03-02, Ocena: 4, Przeczytałem,

X-MEN (RAZ JESZCZE) NA NOWO

Seria Astonishing X-Men, a dokładniej czwarty jej wolumin, zrodziła się, jako swoisty nowy start. Po udanym runie Jeffa Lemire’a pod szyldem Extraordinary X-Men, który sporo namieszał w życiu naszych bohaterów, cykl trafił w ręce Charlesa Soule’a, który postanowił skupić się na przywróceniu do życia Profesora X. Po dwóch tomach przygody mutantów trafiły jednak pod skrzydła kolejnego twórcy, tym razem Matthew Rosenberga, który najpierw zaserwował nam nie do końca spełniony mini-event Phoenix: Zmartwychwstanie, a teraz przejmuje serię Astonishing. Co prawda przejmuje ją tylko na chwilę, w pięciu zeszytach i jednym Annualu, kończy tę serię, jednocześnie otwierając nowy jej rozdział. Rozdział krótki, także nie do końca spełniony, ale – jeśli jesteście fanami X-Men – na pewno wart poznania.

Toska z Lasu. Siena, Florencja, Castelguelfo i Montelupo. Tom 3
Okładka ksiązki - Toska z Lasu. Siena, Florencja, Castelguelfo i Montelupo. Tom 3

Trzeci, ostatni tom przygód Toski, buntowniczki ze średniowiecznej Italii, Robin Hooda w spódnicy! Minęło kilka miesięcy, odkąd Lucilla została porwana...

Asteriks. Biały Irys. Tom 40
Okładka ksiązki - Asteriks. Biały Irys. Tom 40

Wielki powrót Asteriksa i Obeliksa w nowej przygodzie! ,,Wystarczy, żeby zakwitł choć jeden irys, aby rozświetlić cały las" - czytamy w czterdziestej przygodzie...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;