Atlas chirurgii plastycznej

Atlas Chirurgii Plastycznej ? spis treści:* przedmowa * specyfika chirurgii plastycznej * rozszczepy wargi i podniebieniazniekształcenia porozszczepowe * chirurgia czaszkowo-twarzowa * przedwczesne zarośnięcie szwów czaszkowych * dyzostozy czaszkowo-twarzowe * rzadkie rozszczepy * urazy czaszkowe * chirurgia szczękowo-twarzowa * niedorozwój żuchwy i asymetria twarzy * niedorozwój czaszkowo-twarzowy * zarośnięcie stawów skroniowo-żuchwowych * chirurgia ortognatyczna * urazy szczękowo-twarzowe * wady rozwojowe i ubytki małżowin usznych * wady rozwojowe i ubytki powiek * naczyniaki i znamiona barwikowe * inne wady rozwojowe i schorzenia * urazy twarzy * porażenie nerwu twarzowego * nowotwory * chirurgia ręki * wady rozwojowe ręki * urazy ręki * choroba dupuytrena * urazy kończyn dolnych * układ moczowo-płciowy * obrzęk limfatyczny * oparzenia * zniekształcenia pooparzeniowe * odleżyny * chirurgia kosmetyczna * odmładzanie twarzy * operacje nosa * operacje piersi * plastyka brzucha, tułowia i ud * quo vadis chirurgia plastica

Informacje dodatkowe o Atlas chirurgii plastycznej:

Wydawnictwo: MEDSPORT
Data wydania: b.d
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Kup książkę Atlas chirurgii plastycznej

Atlas chirurgii plastycznej - opinie o książce