Aukcja. Kings of Ruin. Tom 1

Aukcja rozpoczęta! Proszę nie oszczędzać, nasze dziewczęta są wyjątkowe...

Ludzie nazywają go aroganckim i zimnym draniem bez uczuć. Mają rację, do chwili gdy do jego życia powraca ona...

Zimny, władczy prezes Lincoln Coldwell zdaje się mieć wszystko. Wszystko poza miłością. Dziesięć lat temu stracił jedyną dziewczynę, którą kiedykolwiek kochał - i to z własnej winy. Teraz jako współwłaściciel ekskluzywnego klubu Ruin może przebierać w kobietach, które nieustannie zabiegają o jego względy. Ale po ukochanej Lottie pozostały mu tylko wspomnienia. Nigdy nie przypuszczał, że los da mu kolejną szansę, by naprawić ich relację.

Życie Violet jest podporządkowane opiece nad chorym młodszym bratem Erikiem. Kobieta stara się nie roztrząsać bolesnej przeszłości. Pracuje w klubie Ruin, ale przez problemy finansowe musi szybko znaleźć sposób na zdobycie pieniędzy, które pokryją koszt leczenia jej brata. Jedynym wyjściem wydaje się jej udział w kontrowersyjnej aukcji, w czasie której bogaci mężczyźni licytują dziewictwo kobiet. Wtedy niespodziewanie na drodze Lottie znów staje Lincoln i proponuje układ - roczne małżeństwo, które przyniesie korzyści im obojgu. Violet zgadza się oddać mężczyźnie swoje ciało, nie zamierza jednak ponownie oddać mu serca.

Ta historia jest naprawdę SPICY. Sugerowany wiek: 18+.

Informacje dodatkowe o Aukcja. Kings of Ruin. Tom 1:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2024-04-17
ISBN: 9788383219103
Tytuł oryginału: The Auction (Kings of Ruin)

Kup książkę Aukcja. Kings of Ruin. Tom 1

Aukcja. Kings of Ruin. Tom 1 - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-04-17, Ocena: 6, Przeczytałam,

💜 „Aukcja” to nie tylko obezwładniająca historia o dwóch poranionych i rozłączonych przez los osobach.To także historia o walce dla dobra brata kosztem własnych niedogodności.Determinacja,ciężka praca i trudne decyzje sprawiają,że łezka w oku się kręci

💜Każdy element fabuły powoduje olbrzymią dawkę emocji.Obserwujemy relacje mocnych charakterów,którzy pragną osiągnąć swój cel.Cel różniący się od siebie-w efekcie dający szczęście i satysfakcję.
💜Lincoln to postać,która wielokrotnie podnosiła mi ciśnienie.Pewny siebie mężczyzna,który myśli że świat należy do niego.Bierze to co chce,nie pytając nikogo.Pojawienie się na jego drodze Violet przypomina mu o tym,że zranione serce nigdy nie zapomina.Jest postacią,która została skrzywdzona i która rani,ponieważ najpierw działa a potem myśli…
💜Violet jest kobietą za którą mocno trzymałam kciuki.Jej zadziorność,cięty język oraz siła może być godny do naśladowania.Uwielbiam ją za każdą rzecz,która zrobiła i z czym musiała walczyć

💜Tytułowa aukcja to nieznaczna część z tej historii.To dopiero początek fascynującej przygody bohaterów,którzy przechodzą trudną drogą,aby odnaleźć siebie.Czy pomimo narastających trudności im się uda?O tym przekonacie się sięgając po tą świetną książką.
Ja wam ogromnie polecam i czekam na kolejny tom serii

💜Musicie przeczytać książkę,bo warta jest zarwanej nocy
P O L E C A M

Życie jest jak nieprzewidywalny taniec, czasem delikatny i łagodny, ale często też pełen trudnych akordów, które sprawiają, że czujemy się pokiereszowani. Jednak nawet w najtrudniejszych chwilach, gdy wydaje się, że wszystko idzie nie po naszej myśli, nie wolno nam ulec rozpaczy ani poddać się bez walki. To tylko część większej bitwy, którą toczymy każdego dnia. W obliczu przeciwności należy zbierać w sobie siłę, zacisnąć pieści i stanąć do walki, nieustępliwie dążąc do celu. Kłody pod nogami mogą nas przewracać niejednokrotnie, lecz to właśnie w tych momentach, gdy się podniesiemy, nasza determinacja staje się silniejsza, a nasza wytrwałość bardziej wyraźna.

,,Aukcja" to fascynująca podróż przez labirynt ludzkich uczuć, gdzie miłość, zdrada i odkupienie splatają się w niezwykłą opowieść o drugich szansach i przebaczeniu. Autorka zaprasza nas do tajemniczego świata klubu, gdzie każdy krok może być decydujący, a każda decyzja skrywa w sobie zarówno obietnicę jak i ryzyko.

Powieść porusza wiele uniwersalnych tematów, takich jak miłość, zdrada i odkupienie. Jest to historia o ludzkich relacjach, o tym, jak działają na nas przeciwności losu i jak szukamy drogi do szczęścia, nawet w najciemniejszych chwilach. Autorka wnikliwie analizuje psychologiczne aspekty postaci, ukazując ich wewnętrzne konflikty, pragnienia i lęki, co czyni ich bardziej autentycznymi i bliskimi czytelnikowi.

Przez to, że bohaterowie są ukazani w pełnym spektrum emocji i zachowań, czytelnik może lepiej zrozumieć ich motywacje i dążeń, co sprawia, że ich losy stają się dla nas jeszcze bardziej angażujące i poruszające. To właśnie w tej wielowymiarowości tkwi siła opowieści, która sprawia, że czytelnik czuje się jakby był częścią ich świata, śledząc ich losy z zapartym tchem.

Opowieść prowadzi czytelnika przez gąszcz emocji, gdzie każdy rozdział skrywa nową tajemnicę, a każde zdanie maluje obraz pełen napięcia i intensywnych przeżyć. Język użyty przez autorkę jest wyjątkowo sugestywny i obrazowy, pozwalając czytelnikowi przenieść się w świat klubowych nocy, gdzie każdy krok może być decydujący.

,,Aukcja" to nie tylko opowieść o miłości i zdradzie, ale także o odwadze, przebaczeniu i poszukiwaniu prawdziwego szczęścia. To lektura, która porusza serce i umysł, pozostawiając czytelnika z głębokim wrażeniem i refleksją nad własnymi doświadczeniami życiowymi.