Aukcja. Kings of Ruin. Tom 1

💜 „Aukcja” to nie tylko obezwładniająca historia o dwóch poranionych i rozłączonych przez los osobach.To także historia o walce dla dobra brata kosztem własnych niedogodności.Determinacja,ciężka praca i trudne decyzje sprawiają,że łezka w oku się kręci

💜Każdy element fabuły powoduje olbrzymią dawkę emocji.Obserwujemy relacje mocnych charakterów,którzy pragną osiągnąć swój cel.Cel różniący się od siebie-w efekcie dający szczęście i satysfakcję.
💜Lincoln to postać,która wielokrotnie podnosiła mi ciśnienie.Pewny siebie mężczyzna,który myśli że świat należy do niego.Bierze to co chce,nie pytając nikogo.Pojawienie się na jego drodze Violet przypomina mu o tym,że zranione serce nigdy nie zapomina.Jest postacią,która została skrzywdzona i która rani,ponieważ najpierw działa a potem myśli…
💜Violet jest kobietą za którą mocno trzymałam kciuki.Jej zadziorność,cięty język oraz siła może być godny do naśladowania.Uwielbiam ją za każdą rzecz,która zrobiła i z czym musiała walczyć

💜Tytułowa aukcja to nieznaczna część z tej historii.To dopiero początek fascynującej przygody bohaterów,którzy przechodzą trudną drogą,aby odnaleźć siebie.Czy pomimo narastających trudności im się uda?O tym przekonacie się sięgając po tą świetną książką.
Ja wam ogromnie polecam i czekam na kolejny tom serii

💜Musicie przeczytać książkę,bo warta jest zarwanej nocy
P O L E C A M

Informacje dodatkowe o Aukcja. Kings of Ruin. Tom 1:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2024-04-17
ISBN: 9788383219103
Tytuł oryginału: The Auction (Kings of Ruin)
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Aukcja. Kings of Ruin. Tom 1