Avengers Siedmiu wspaniałych, tom 1. Marvel Now 2.0

Iron Man. Thor. Kapitan Ameryka. Vision. Herosi, którzy od dawna działają w pojedynkę, muszą się zjednoczyć, aby ocalić świat przed wrogiem z kosmosu. Pomagają im Nova, Ms Marvel i Miles Morales - młodzi poszukiwacze przygód, którzy zrobią wszystko, żeby zasłużyć na miano największych ziemskich bohaterów. Czy nowi Avengers zdołają pokonać dzielące ich różnice? Kto będzie musiał opuścić drużynę... i kto naprawdę pociąga w niej za sznurki? Oto pierwszy tom przygód Avengers z nowej serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0.

Scenariusz tego tomu napisał Mark Waid (Daredevil, Deadpool, Fantastyczna Czwórka), a rysunki stworzyli Mahmud Asrar (All-New X-Men, Supergirl) i Adam Kubert (Avengers i X-Men: Axis, Ultimate X-Men, Wolverine: Geneza II).

Informacje dodatkowe o Avengers Siedmiu wspaniałych, tom 1. Marvel Now 2.0:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2019-02-27, Ocena: 4, Przeczytałem,

NOWE POCZĄTKI NOWYCH AVENGERS

Chyba każdy czytelnik, niezależnie od własnych preferencji, przyzna, że najważniejszą serią wydaną w ramach Marvel Now, była (a właściwie były, bo rozpisano ją na dwa tytuły) o przygodach Avengers. To tam bowiem, od samego początku, do końca, toczył się jeden wielki event, łączący w sobie wszystkie pozostałe wydarzenia, nadający ton całej linii wydawniczej i w ostatecznym rozrachunku kończący istnienie dotychczasowego uniwersum Marvela. Po tak epickim cyklu, nowe „Avengers” wydają się wypadać dość blado, ale nadal to kawał świetnego komiksu rozrywkowego, serwującego nam nowe początki zupełnie nowego składu najsłynniejszej superbohaterskiej drużyny świata.

Dawna drużyna Avengers przestała istnieć, czas powołać do życia nowy skład. Iron Man, Thor (Gromowładna), Kapitan Ameryka (Sam Wilson), Vision, Nova, Ms Marvel (Kamala Khan) i Ultimate Spider-Man (Miles Morales) – wszyscy różnią się od siebie pod wieloma względami, wielu z nich wciąż nie jest zbyt doświadczonych w superbohaterskim fachu. Muszą jednak zebrać się i przezwyciężyć dzielące ich różnice, by stawić czoła nowym zagrożeniom. Jednakże w samym składzie Avengersów iskrzy, jak nie iskrzyło od lat, a także dochodzi do zawiązania się relacji, jakich świat jeszcze nie widział!

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2019/02/avengers-1-siedmiu-wspaniaych-mark-waid.html

Kolorowanka przedszkolaka. Na wsi
Okładka ksiązki - Kolorowanka przedszkolaka. Na wsi

Kolorowanka przedszkolaka to seria sześciu zeszytów ilustracjami, których kolorowanie ćwiczy sprawność grafomotoryczną ręki, rozwijają spostrzegawczość...

Mały szaradzista od 9 lat. Książeczka zielona
Okładka ksiązki - Mały szaradzista od 9 lat. Książeczka zielona

Główkuj, rozwiązuj i wpisuj! Seria książeczek z krzyżówkami, szyfrogramami i zadaniami logicznymi to doskonały sposób na sprawdzenie swojej wiedzy...