Ballada

Tom 4 cyklu Seria Black

Tom 4 bestsellerowej serii Black

Życie nie zawsze jest bajką, nawet gdy ma się kochającą rodzinę, ogromny dom i armię ludzi na każde zawołanie.

Karen dopiero po powrocie z kliniki zaczęła doceniać wartości, które próbowano jej wpoić przez dwadzieścia lat. Już wie, że aby osiągnąć sukces, musi stać się świadomą i pewną siebie kobietą. Ale czy świat, w którym tkwiła przez ostatnie lata, pozwoli jej tak łatwo o sobie zapomnieć? Czy mężczyzna, którego obserwowała skrycie tyle czasu, da się przekonać, że nie jest już tą samą zepsutą dziewczyną?

Informacje dodatkowe o Ballada:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-03-09
Tytuł oryginału: Ballda
Język oryginału: Język Polski

Tagi: Black

Kup książkę Ballada

Musiała jak najszybciej stąd wyjść. Na domiar złego na siedzącym przy barze Paulu wisiały dwie niemal nagie dziewczyny, na które on kompletnie nie zwracał uwagi, bo w skupieniu przeczesywał wzrokiem tłum, zapewne w poszukiwaniu właśnie jej.

Nie bez powodu urodziła się w tej rodzinie. Nazywa się Black i swoim zachowaniem ma zamiar pokazać, że zasługuje na to nazwisko.

Ballada - opinie o książce

Avatar użytkownika - Grazyna_a_czyta
Grazyna_a_czyta
Przeczytane:2022-04-04, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

„Ballada” to czwarta i zarazem ostatnia część serii „Black” autorstwa Jolanty Sad. Z niecierpliwością wyczekiwałam premiery a dziś podzielę się z Wami opinią na jej temat.

Karen po powrocie z kliniki, stara się odzyskać swoje życie, ale na nowych, lepszych warunkach. Dostrzega bezgraniczną miłość swoich bliskich pragnie dla siebie czegoś lepszego niż chciała do tej pory. Przed sobą ma kilka niezakończonych tematów, przyjaciół, którzy są częścią jej poprzedniego życia i Paula, który wzbudza w niej emocje o jakich nie śniła. Czy stateczny i poważny mężczyzna, pełniący funkcję jej ochroniarza mógłby zwrócić na nią uwagę? Czy Dziewczyna zdoła ukryć swoje prawdziwe emocje, kiedy Paul będzie pełnił funkcję jej ochroniarza?

Obserwujemy przemianę Karen, gdy po powrocie z ośrodka ocenia swoje dotychczasowe życie, przewartościowuje je i zaczyna dostrzegać w jak bardzo destrukcyjnym świecie funkcjonowała. Teraz chce osiągnąć coś więcej niż zaliczenia kolejnej imprezy i pragnie uczucia, które spotkało zarówno jej rodziców jak i braci- szczerej, bezgranicznej i bezinteresownej miłości. Czy dostrzeże ja tuż obok siebie? Paul, jako ochroniarz z przeszłością, nie miał złudzeń, że kiedyś będzie mu dane odwzajemnione uczucie ze strony jego prawdziwej i jedynej miłości. Nie przeszkadzało mu to jednak żywić do Karen uczuć tak czystych i oczekiwał jedynie szczęścia wybranki swego serca.

Autorka nie szczędzi nam tu wyczuwalnego między bohaterami pożądania i robi to odkładnie w swoim stylu. Zbudowała między nimi napięcie i olbrzymie przyciąganie, które da się wyczuć. Dodatkowo podnosi nam poziom adrenaliny akcją i wydarzeniami, których się nie spodziewałam. Całość jak zwykle czyta się z prędkością światła, czas przy lekturze pędzi i ani się obrócimy już jesteśmy przy ostatniej stronie. Ubolewam, że nie będzie więcej książek z tej serii, mam nadzieję jednak, że wkrótce dane będzie nam przeczytać kolejną powieść autorki. Zachęcam Was do sięgnięcia po tę serię - nie zawiedziecie się a „Ballada” jest wg mnie wisienką na torcie.

Była wściekła, kiedy brat zmusił ją, aby poszła do kliniki. Czuła się samotna, opuszczona, niechciana tam być. Jednak to była bardzo dobra decyzja, a Karen zaczęła się zmieniać, zaczęła zupełnie inaczej patrzeć na rzeczywistość, zaczęła dostrzegać, jak wiele krwi napsuła najbliższym. Teraz zakończyła leczenie i pora wrócić do życia, do codzienności, jednak zupełnie innej niż kiedyś. Młoda kobieta nie potrzebuje wiele czasu, aby zrozumieć, kim naprawdę są ludzie, których uważała kiedyś za przyjaciół, więcej nie zamierza się z nimi spotykać. Teraz zamierza znaleźć własną drogę, zacząć spełniać własne marzenia.
Paul kocha Karen od lat, a teraz kiedy wróciła zmieniona jeszcze bardziej. Jednak wie, że nie może się z tym zdradzić, ona nie jest dla niego. On jest ochroniarzem cenionym przez rodzinę, której wiele zawdzięcza i właśnie dlatego musi trzymać swoje uczucia głęboko w sercu. Tylko po jej powrocie zaczyna być coraz trudniej, tym bardziej że został jej osobistym ochroniarzem. Czy między Karen a Paulem ma szansę być coś więcej? Czy kobieta poradzi sobie i nie wróci do starych nawyków? Czy spełni swoje marzenia? Co takiego zawdzięcza Paul rodzinie Karen?

To czwarty tom z serii i bardzo się ucieszyłam, kiedy dowiedziałam się, że będzie wydany. Tym razem poznajemy historię Karen, siostrę bohaterów poprzednich tomów. Książkę czytało się szybko, a podczas czytania towarzyszyły mi emocję. To historia o wielkich zmianach, nowym początku, spełnianiu marzeń, przyjaźni, miłości. Mnie na tyle wciągnęła, że przeczytałam ją naraz.

Bohaterowie ciekawi, dobrze wykreowani.
Karen jest bohaterką, która mocno mnie zaskoczyła. Poznałam ją w poprzednich tomach i ani trochę nie polubiłam a wręcz przeciwnie. Uważałam ją za egoistyczną, rozwydrzoną bogaczkę, która nie liczy się z nikim. Teraz poznajemy ją na nowo, pobyt w klinice bardzo ją zmienił. W tej odsłonie ją polubiłam, chociaż musiało minąć trochę czasu (musiałam przeczytać część jej historii), aby tak się stało.
Paul to mężczyzna z przeszłością, który ma swoje tajemnice i nie chce ich nikomu zdradzać. Kocha mocno i od dawna, jednak robi wszystko, aby nikt się o tym nie dowiedział. To bohater, którego polubiłam, za którego mocno trzymałam kciuki, aby wszystko zaczęło mu się układać.

„Ballada” to książka, która mnie się podobała i z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu -Mama, żona - KOBIETA

Uwielbiam tę serię. Rodzina Black i ich perypetie są ciekawe i nietuzinkowe. Trzy pierwsze tomy były poświęcone dwóm braciom Karen. Ten dotyczy niej samej.

Karen to młoda dziewczyna. Po wypadku ojca dzięki "przyjaciółkom" wpadła w kłopoty z alkoholem. Bunty młodej dziewczyny, alkohol, nieodpowiednie zachowanie skłoniło braci i rodziców do zamknięcia Karen w zakładzie odwykowym. Tam odnajduje spokój a dzięki terapii zrozumiała swoje problemy i zmienia swoje życie. Po zakończonej terapii wraca do domu. Jej marzeniem jest otworzyć galerię. Zrywa także z chłopakiem. Jej ochroniarzem zostaje Paul, który jest z rodziną od swojego dzieciństwa. Karen bardzo podoba się Paul, ale on nie zwraca na nią uwagi.

Paul od dziecka mieszka w domu Blacków. Znalazł się w nim przypadkiem, gdy ucieka z domu po pobiciu przez ojca. Wiele zawdzięcza rodzicom Karen a jej bracia są dla niego przyjaciółmi. Swoja prace traktuje poważnie. Karen od dawna mi się podoba, ale wie, że dzieli ich dużo. On jest ochroniarzem , ona córką pracodawców. Mimo to między nim a Karen pojawia się uczucie.

Bohaterowie są wyrazie opisani. Fabuła nie jest może wybitna, trochę nudna z początku, w połowie rusza wraz z porwaniem Karen. Oboje są ostrożni w swoich relacjach. Karen przeszła wiele. Zanim doszła do punktu, w którym się znalazła przeszła przez długą drogę. Młoda, załamana, nieradząca sobie z wypadkiem ojca, zdominowana przez przyjaciółki, które są zepsute. Paul długo bał się, że wróci do rodziców. Odetchnął dopiero jak stał się dorosły. Uczucie, jakim obdarzył Karen według niego nie powinno mieć miejsca. A już na pewno nie powinno być odwzajemnione.

Historia Karen i Paula jest bardzo emocjonalna. Karen jest pełna bólu i cierpienia. Wie, że jej znajomi to był błąd. Jej związek z Joshem także przechodzi do historii, a fakty, jakie wychodzą na jaw sprawiają, że Karen cierpi jeszcze bardziej. Wszystkie tomy z serii Black cechuje coś wyjątkowego. Nie jest to sielankowa historia. Każda z części miała swoja osobną smutna historie ze szczęśliwym zakończeniem. "Ballada" czyta się rewelacyjnie. Nie jest to jednak lekka historia. Ma w sobie smutek i melancholie. Te smutne momenty są przetkane tymi radosnymi, z erotycznymi wstawkami i pełne uczuć chwilami. Polecam część czwartą jak i całą serię. Az żal, że to koniec. Pokochałam Nicolasa i Annę, Victora i Veronicę, a także Karen i Paula. A rodzice trójki rodzeństwa także są wyjątkowi, a nóż poznamy ich historie..... Polecam

💜RECENZJA PRZEDPREMIEROWA💜

„Tysiące razy myślał jak,ona smakuje.Wystraszył się pierwszego pocałunku z nią,bo wiedział,że to mu nie wystarczy. Nieważne jak bardzo zagłębiłby się w niej,nigdy nie będzie miał dość”

Pobyt Karen w klinice odwykowej był wybawieniem dla całej rodziny Balck,ale przede wszystkim dla niej samej.Zaskakująca,choć niełatwa przemiana,uwidoczniła w końcu tą prawdziwą,fajną Karen,a nie bogaczkę,która idzie za głosem swoich koleżanek i staje się zepsutą,zadufaną i staczającą się laleczką.
Przejrzenie na oczy nie dotyczy tylko jej osoby,ale także kogoś,kto fascynował ją od zawsze,a kogo zna od dzieciństwa.
Paul nosi na plecach brzemię swojej okropnej historii z dzieciństwa i tylko cud i jego mocne nogi,doprowadziły go do bezpiecznej przystani jakimi są dom i praca u Blacków.
Oddanie Państwu Black i braciom,okazuje swoją profesjonalną ochroną ich,a niesamowite zdolności i znajomosci,sprawiają,że może na prawdę wiele.Z wyjątkiem tego,że nijak nie może powstrzymać swoich ukrywanych od lat,uczuć względem Karen.
Zawsze postrzegał ją jako wspaniałą osobę,nawet pomimo jej poprzedniego życia.
W momencie gdy bracia Black,przydzielają Karen,Paula jako osobistego ochroniarza,jego świat wali się w gruzach,no bo jak móc przebywać 24/dobę w towarzystwie ukochanej i nie móc nawet marzyć o tym by ją mieć dla siebie.
Dużo starszy i jakże przystojny mężczyzna nie spodziewa się,jak brudne i wyuzdane myśli,krążą po głowie Karen w jego towarzystwie.
Ale my wiemy,bo wstawki tego co oboje mają w głowie,świetnie   wplatane są w fabułę.Ciąg dalszych wydarzeń,sprawia,że tych dwoje odkrywa przed sobą,nie tylko wzajemne pożądanie,ale i prawdziwe ja,swoją przeszłość i targające nimi emocje.
To nie będzie łatwe dla nikogo,bo ukrywanie uczuć wprost wymalowanych na ich twarzach, jest prawdopodobnie widoczne dla wszystkich wokół.
Paul wie,że gdy tylko Blackowie dowiedzą się,że śmiał dotknąć ich malutką siostrzyczkę,będzie skończony.

Ale czy na pewno?
A może okaże się,że tylko on może ją uratować?
Ale przed czym lub przed kim musicie przekonać się sami.

Pomyślicie sobie,to już było,ale nic bardziej mylnego.Kto czytał i zna całą serię Black,ten wie,że tu nie znajdziecie nic oczywistego,historie wszystkich Blacków,autorka zbudowała na niesamowitych emocjach i całego wachlarza uczuć, oraz nieprzewidywalnych prób i przeszkód z którymi także Karen i Paul będą musieli się zmierzyć.

„Ballada”, to książka naszpikowana emocjami,które wzruszą,humorem,który Was nieźle rozbawi,ale i tą niesamowitą chemią i pożądaniem,które trzymają w napięciu naszych bohaterów od pierwszej,aż do ostatniej strony.
Spotkanie z wszystkimi bohaterami poprzednich części,także wnosi wiele do fabuły,a nowe niektóre nowe postacie,mamy ochotę rozszarpać na strzępy.
Gorąco polecam historię najmłodszej z rodzeństwa Black i tak mi szkoda,że to już koniec 😞
Myślałam,że poprzednia część „Blast”,skradła moje serce,ale teraz już wiem,że z wszystkich części serii Black to właśnie „Ballada” jest od teraz moim numerem jeden.

Pięknie dziękuję autorce i wydawnictwu,za przyjemność jaką była przedpremierowe przeczytanie i zrecenzowanie Ballady 💜

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2022-08-28, Ocena: 6, Przeczytałam,

,,Zakochał się w niej, najpierw miłością szczeniacką i wstydliwą, później, gdy stał się dojrzałym mężczyzną, zaczął kochać ją jak kobietę, w którą się przeistaczała".

,,Uwielbiała starszych o kilka lat od siebie facetów. Nie wiedziała dlaczego. Może imponowali jej dojrzałością? Może doświadczeniem, może wyglądem? Nie znosiła chłopięcych twarzyczek i delikatnych dłoni. Dlatego zastanowiła się, co w ogóle połączyło ją z Joshem".

Rozpuszczona ćpunka i rozwydrzony bachor. Czy wciąż mówimy o tej samej Karen? Raczej nie. Odkąd wróciła z kliniki zastanawia się co widziała wcześniej w swoich przyjaciółkach i miejscach, które odwiedzała. Teraz jakby dorosła i nie czuła się komfortowo w grupie do której wcześniej przynależała. Czuła, że koleżanki tylko czekają na rewelacje z jej strony, by później móc ją za plecami solidnie obgadać. W pewnym momencie miała tego dosyć i opuściła towarzystwo. Zrozumiała, że musi być twarda i stanowcza, by ludzie ją szanowali i by mogła do czegoś w życiu dojść. Nie spodziewa się tylko, że środowisko w którym tkwiła nie zapomina. Ma jednak pewne pragnienie. Chce, by ktoś, kogo darzy uczuciem przekonał się iż tamta Karen przestała istnieć. Jest kimś wartym jego uczucia. Tylko czy on to dostrzeże?
Wspaniała seria, która dla mnie mogłaby trwać wiecznie. Bohaterowie, których się nie zapomina i uczucia, które krążą po postaciach będąc istnym kołowrotkiem. Nie każdy bowiem doznaje miłości takiej jaką by chciał. Miłe jest to, że bohaterowie potrafią się zmieniać i za każdym razem w kolejnym tomie bywają doroślejszy. Oczywiście wciąż ukrywają swoje uczucia, gdyż rodzina w której pracują, bądź do której należą nie uznaje pewnych znajomości. Szacunek według nich kosztuje, a to jest przeliczane na pieniądze. Podoba mi się również fakt, że to nie tylko puste opowiadanie, ale pozycja z przesłaniem. Z każdej części można wynieść coś mądrego i dobrego, co da się przełożyć na nasze własne życie, dlatego bardzo mocno polecam całą serię!

Avatar użytkownika - czytam_book
czytam_book
Przeczytane:2022-03-27, Ocena: 5, Przeczytałem,

,,Ballada" to ostatnia cześć serii ,,Black" Jolanty Sad, nakładem wydawnictwa waspos.

W tej części śledzimy losy Karen, która wraca z kliniki. Wiele się zmieniło, ona się zmieniła zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie. Nie jest tą samą bogatą pustą dziewczyną, która tylko bawi i pije bez opamiętania. Pierwsze co chce zrobić to zakończyć toksyczny związek z chłopakiem.

Karen zawsze marzyła o otwarciu galerii sztuki i postanawia spełnić to marzenie, w którym wspierają ją bracia oraz rodzicie.

Victor i Nicolas przydzielają do ochrony kobiecie Paula, który skrywa pewny sekret. A mianowicie kocha siostrę braci, a teraz może być blisko ukochanej.

Czy Karen odnajdzie drogę do szczęścia?

Szkoda, że to już ostatnia cześć tej serii bardzo polubiłam bohaterów i ciężko się z nimi rozstać. Karen miałam okazję poznać we wcześniejszych częściach serii. Dziewczyna nie źle popalić swoim najbliższym po przez swoje wybryki. Zadawała się z nieodpowiednimi ludźmi, do tego młodzieńczy bunt spowodowały, że Karen sięgnęła dna. Teraz wyszła z nałogu i stara się odbudować swój świat. Marzy o byciu niezależną kobietą, prowadzącą własną galerię, a także o mężczyźnie, który będzie darzył ją uczuciem.  Karen walczy z poczuciem winy, wstydem, jednocześnie pokazuje swoją siłę i determinację w dążeniu do celu.

Do ochrony kobiety zostaje przydzielony Paul, który dąży kobietę uczuciem, a i on powoduje, że Karen  bije szybciej serce. Oboje nie zdają sobie sprawy z wzajemnej fascynacji, do pewnego momentu.

Czy oboje odnajdą drogę do szczęścia?

Książkę jak tylko ja otworzyłam, to przeczytałam w jeden wieczór. Pomimo trochę przewidywalnej fabuły, w ogóle się nie nudziłam. Uwielbiam lekkie pióro autorki i czekam na kolejne książki. A Wam polecam cała serię ,,Black".

Avatar użytkownika - ksiazkowamaniapa
ksiazkowamaniapa
Przeczytane:2022-03-19, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Tom 4 serii Black. Tym razem bohaterami są Karen (najmłodsza z rodu Black) oraz Paul - ochroniarz dziewczyny.

Karen wraca z ośrodka zamkniętego. Przewartościowała swoje życie które przed zamknięciem było pasmem ciągłych imprez i dużych ilości alkoholu. Musi pozamykać swoje sprawy. Zakończyć relacje z byłym chłopakiem Joshem. Niestety on nie chce tak szybko odpuścić zwłaszcza gdy widzi że Karen kocha już Paula (i to z wzajemnością). Zazdrość i urażona dumą nie pozwala mu tak poprostu odpuścić. Paul kocha dziewczynę i wszystko zrobi by Ją chronić nawet jeśli oznaczało by to że musi zniknąć.

Do czego zdolny jest Josh?

Co Paul ukrywa i czy zostawi Karen?

Co na to starsi bracia dziewczyny?

Książka napisana lekko. Dobrze się czyta. Pisana z dwóch perspektyw. Postacie mają swoje charakterki. Idealna na poprawę nastroju.

Ta pozycja to 4 I zarazem ostatnia część serii Black. Pamiętam jak dziś, kiedy czytałam 1 część pod koniec grudnia 2020. I tak jak wtedy połknęłam tę powieść w jeden dzień, tak dziś również Autorka mnie nie zawiodła a pozycję po prostu mówiąc kolokwialnie "zjadłam żywcem" ;) nie mogłam się strasznie doczekać tej ostatniej części. I teraz mam deja vu, bo zarówno się cieszę jak I jest mi smutno, że to już koniec tej historii bo bardzo się polubiłam z bohaterami.

W tej pozycji poznajemy bliżej losy Karen - siostry Víctora I Nicolasa. Dziewczyna jest po pobycie w klinice odwykowej. Można powiedzieć, że przeszła całkowitą przemianę. Dziwi się sama sobie, jak mogła być wcześniej taka pusta. Najważniejsze dla niej były imprezy, alkohol oraz narkotyki. Teraz całkowicie zmieniła priorytety I przewartościowania swoje życie. Wie, że aby osiągnąć w życiu sukces I spełnić swoje marzenia, trzeba być silną, pewną siebie I w pełni ponosić konsekwencje podejmowanych przez siebie decyzji. Jednak czy świat I rzeczywistość, z której tak bardzo chciała się wyrwać, jej na to pozwolą? Czy Karen będzie miała dość silnej woli, aby utrzymać swoje nowe życie na odpowiednim poziomie? Czy pokusy okażą się silniejsze a cała dotychczasową praca obróci się w nicość? I przede wszystkim, czy mężczyzna, który od dawna podoba się kobiecie, zwróci na nią uwagę ? Czy będzie potrafił zaakceptować nową Karen? Czy ta historia ma w ogóle szanse na jakieś szczęśliwe zakończenie? Tyle pytań.... A wszystkie odpowiedzi znajdziecie podczas czytania tej jakże wciągającej lektury ;)

Autorka po raz kolejny mnie nie zawiodła. Sięgnęłam z przyjemnością I ogromną ciekawością po ostatni tom. Tutaj główną bohaterką jest Karen I to o niej dowiedzieliśmy się najwięcej. Dziewczyna przeszła długą I bardzo krętą drogę. Która mimo poprawy, zawierała jednak bardzo dużo przeszkód, bólu I niedopowiedzeń. Jednak jak się czegoś bardzo chce, ma się odpowiednie podejście i wystarczająco dużo silnej woli, to można dosłownie góry przenosić. I tak też było w tym przypadku.

Jak dla mnie, świetna lektura, która tak naprawdę czyta się sama. Odpowiednia czcionka, krótkie rozdziały I ciekawa fabuła sprawiają, że pozycję czyta się w bardzo szybkim tempie. Idealna książka na wieczór jak I na dzień. Jeśli chcesz się na chwilę oderwać od bieżących spraw z dobrą książką, to ta pozycja będzie na taki relax idealna ;) polecam wszystkim, którzy lubią historie miłosne. Jeśli nie znacie jeszcze tej serii, to sięgnięcie bo nią koniecznie ;) bardzo dziękuję Wydawnictwo WasPos za egzemplarz do recenzji. Autorce bardzo gratuluję tak wspaniałej serii I z niecierpliwością czekam na kolejne pozycje z pod Pani pióra ;) ze swojej strony mogę powiedzieć, ze bardzo polecam Wam tę pozycję I przyznaję 9 ?????????/10 punktów ;)

Hej moliki! Jaka jest wasza ulubiona polska autorka? I którą książkę od razu polecacie? ?

Dzisiaj przychodzę do was z opinią o książce, która 9 Marca miała swoją premierę. Jest to najnowsza powieść @jolanta_sad "Ballada" od @waspos

Jest to już czwarta część serii Black i zarazem ostatnią. W dwóch pierwszych częściach czytaliśmy o Annie i Nicolasie, w trzeciej poznaliśmy historię Veroniki i Victora. Ballada jest historią o Karen, która jest siostrą braci Black.

Karen ma kochająca rodzinę, która zrobi dla niej wszystko. Nieodpowiednie towarzystwo sprawiło, że dziewczyna trochę się pogubiła. Za sprawą rodziny wylądowała w klinice. Dzięki temu gdy wróciła zaczęła doceniać życie. Chciałaby zostać kobietą sukcesu, jednak wie, że musi się się trochę postarać, aby coś osiągnąć. Karen od dłuższego czasu przyglądała się pewnemu mężczyźnie, jednak nie ma pewności czy on zauważył, że bardzo się zmieniła. Karen i Paula dzieli sporo, pochodzą z dwóch różnych światów, czy mimo wszystko mają szansę na szczęście? Tego musicie dowiedzieć się sami.

Seria Black jest jest bardzo fajna, lekka i wciągająca. Pierwsze trzy części należały do tych nieprzewidywalnych, czytało się je z wielkim zaciekawieniem, natomiast Ballada należy do tych bardzo schematycznych, gdzie od samego początku czytelnik jest wstanie się domyślić jak zakończy się ta historia. Czy mi to przeszkadzało? Nie, bo ta historia świetnie nadaje się na jeden wieczór. Mamy tutaj typowy motyw zakazanego romansu z ochroniarzem. Nie zabraknie tutaj także i akcji.

Dodatkowo poznajemy tu także historię Paula, który jest ochroniarzem Karen. Mężczyzna nie miał łatwiej przeszłości, lecz dzięki rodzinie Black, udaje mu się prowadzić normalne życie.

Zakończenie było dla mnie przewidywalne, ale domyślałam się, że taki będzie koniec tej historii. ?

Jeśli szukacie lekkich książek to ta seria jest idealna :)

Współpraca z @waspos

Zmiana
Jolanta Sad0
Okładka ksiązki - Zmiana

Poruszający i bardzo mocny debiut na rynku wydawniczym w kręgu powieści obyczajowej i romansu. Uwikłana w tajemnice i rozterki bohaterka na której...

Black or White Wybór
Jolanta Sad0
Okładka ksiązki - Black or White Wybór

Anna wysiada na ostatniej stacji kolejowej z przeświadczeniem, że cholerne deja vu istnieje. Oszołomiona myśli, że kupno biletu „byle gdzie”...