Zhakowany

Tom 1 cyklu White

Przeszłość to coś, co nas tworzy, choć nie zawsze jest usłana różami i możemy być z niej dumni. Czasem ucieczka wydaje się jedynym wyjściem, ale czy na pewno najlepszym? Dawne sprawy mogą dopaść nas niespodziewanie i narozrabiać. Skoro nie można zmienić przeszłości, może warto zadbać o teraźniejszość? Valerie się poddała. Nie tak wyobrażała sobie dorosłość. Zapętliła się w obecnym życiu i nie wie, jak wybrnąć z tego marazmu. Lucas od urodzenia miał mnóstwo energii i głowę pełną pomysłów. Dusił się, dopóki nie postawił na swoim i nie znalazł swojego nowego miejsca na ziemi. Losy Val i Luca połączą się w najmniej spodziewanym dla obojga momencie. Ich spotkanie zmieni teraźniejszość i zapoczątkuje małą rewolucję.

Informacje dodatkowe o Zhakowany:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-09-27

Kup książkę Zhakowany

Zhakowany - opinie o książce

Uwielbiam serie Black, dlatego z przyjemnością sięgnęłam po pierwszy tom serii White. Rodzinkę White poznaliśmy w tomie drugim serii Black, choć Valerie jest  postacią, której nie znaliśmy o tyle Lucas pojawił się w serii Black. Czy ta seria będzie tak samo dobra? A może lepsza? To pokaże nam czas, a książek może być jeszcze pięć bo tylu  mamy braci White

Valerii uciekła przed laty z rodzinnej miejscowości do wielkiego miasta. Coś sprawiło, że wyjechała i nie wróciła. Z braćmi komunikuje sie od czasu do czasu. W mieście ma swoje życie u boku męża Adama ale nie jest szczęśliwa. Kiedy przy organizacji konferencji jednym z uczestników jest Lukas przeszłość do niej wraca. Czy powie mu czemu uciekła odcinając się od rodziny i znajomych? Czy odważy się zmienić swoje życie?

Lukas to młody mężczyzna, który dzięki swojej pracy i determinacji stworzył swoją firmę. Jego gry komputerowe sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Ale do szczęścia mu brakuje czegoś, czego nie potrafi zdefiniować. Kiedy na konferencji widzi Valerie za wszelką cenę chce się dowiedzieć czemu uciekła bez słowa z ich rodzinnej miejscowości. W dodatku wie, że nie jest szczęśliwa. Czy odkryje prawdę?

Fabuła nie jest może jakaś wyrafinowana. Spotkanie po latach Val i Lukasa pociągnie za sobą szereg konsekwencji. Życie Valerie zmieni się bezpowrotnie. Rozwód, utrata pracy, niepewność i uczucie, które wraca po latach. Valerie jednak do końca nie potrafi się otworzyć. Kocha Lukasa, ale obawia się  związku z młodszym o osiem lat mężczyzną. W dodatku boi się reakcji braci. Czy odważy się zaufać Lukasowi i sobie? Czy ich uczucie ma szansę?

Postacie są świetnie wykreowane. Książka ma lekki i przyjemny styl. Czyta się ja szybko. Pojawia się epizod z bohaterami z poprzedniej serii, jest sporo zabawnych scenek, spor dramatyzmu, który miesza się z erotyzmem. Historia jest pełna emocji, głównie za sprawa naszej dwójki, która przeżywa wszystko to, co było w przeszłości. Poznajemy ich historię i przyczyne dlaczego Val opuściła bez słowa rodzinę i przyjaciół. Powód? Zupełnie się takiego nie spodziewałam. Zakończenie emocjonalne i ciekawie napisane. Pełne emocji, niedowierzania i zaskakujące. Epilog zabawny i być może poznaliśmy bohaterów kolejnej części.... Polecam

Książki od Pani Joli w zasadzie biorę w ciemno. Zawsze świetnie się je czyta i nie można się od nich oderwać. Dlatego, gdy zobaczyłam, że ukazał się 1 tom nowej serii, postanowiłam sprawdzić, czy również i ta lektura mi się spodoba. O tym, jakie mam odczucia oraz co tu znajdziemy, opowiem w następnych zdaniach.

Główna bohaterka - Valerie, całkowicie podporządkowała się mężowi. Zrezygnowała z siebie samej i robiła wszystko, aby małżonek był zadowolony. Tym samym czuła, że spłaca wobec niego dług. Bo kiedy była na życiowym zakręcie, całkiem sama w obcym miejscu, to właśnie Adam wyciągnął do niej pomocną dłoń.
Lucas natomiast, to pełen energii, optymizmu i poczucia humoru, twórca gier internetowych. Sporo lat młodszy od Valerie, która była jego młodzieńczą miłością. Gdy ta dwójka po wielu latach przypadkowo się spotyka, nie spodziewa się nawet, jakie to będzie miało dla nich konsekwencje. Co wydarzy się pomiędzy Lucasem a Valerie? Jakie tajemnice zostaną odkryte? Jak potoczy się ich historia? Na te pytania, odpowiedzi znajdziecie podczas lektury.

Ta historia jak i pozostałe książki Autorki, bardzo mnie wciągnęła. Sposób, w jaki pisarka opowiada tę historię, sprawia, że trudno się od niej oderwać. Mamy tutaj romans, elementy erotyki, ale także walkę o własne szczęście. Pozycja ta idealnie nadaje się do czytania w czasie wieczornego relaksu. Ponadto, jeżeli czytaliście poprzednie książki Pani Joli, być może i Wam uda się wyłapać niektóre elementy wspólne w obu seriach ;) A jakie, to już musicie przekonać się sami ;) Mnie lektura zajęła piątkową noc i absolutnie nie był to czas stracony. Przeciwnie. Bardzo odpoczęłam podczas czytania. Dziękuję ślicznie Wydawnictwo WasPos za egzemplarz do recenzji, Autorce gratuluję kolejnej ciekawej historii i z niecierpliwością czekam na następne publikacje. Polecam Wam i przyznaję 9 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów. :)

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2022-09-26, Ocena: 6, Przeczytałam,

I tom serii „White” rozpoczyna się świetna historia z bohaterami których nie da lubić.
Autorka rozbudza w czytelniku wiele emocji połączonych z tajemnicami przeszłości.Sprawia,że moje zainteresowanie historia bardziej wzrosło.
Różnica pomiędzy bohaterami wcale nie była odczuwalna,choć tym razem to kobieta jest starsza od mężczyzny.Wspólna przeszłość i wspomnienia o których możemy przeczytać dodają pełnego obrazu z wydarzeń i podjętych niewyjaśnionych pomiędzy bohaterami decyzji rzutujących na przyszłość.

Zachowanie Lucasa wzbudziło mój podziw.Wiedział czego chce i walczy,aby osiągnąć upragniony cel.

Gościnne pojawienie się w powieści bohaterów z serii „Black”było dobrym posunieciem,ponieważ miło było ponownie poczytać o nich🖤

W książce tej znajdziecie konsekwencje swoich nieprzemyślanych decyzji z ktorymi trzeba się zmierzyć,walkę o uczucia,zazdrość,prawdziwa miłość,zdradę,chwile niebezpieczeństwa oraz dobry humor.
Z pewnością nie będziecie się nudzić podczas czytania książki i poznawania losów bohaterów.Z mojej strony gorąco polecam książkę.

A przed nami pięciu braci White na których historie czekam z niecierpliwością🤍

„Czuła nadchodzącą rewolucję, w której może się okazać, że poniesie sromotną klęskę i zostanie z niczym”

Valeria White, opuściła rodzinne Carlise, i ułożyła sobie życie w Alover. Praca, mąż, przyjaciółka i tylko brak fajerwerków w małżeństwie robi z jej życia nijaką egzystencję.
Lucas Hunter vel Venom, pomimo młodego wieku, najlepszy w swojej dziedzinie, właściwie spełniony zawodowo i życiowo, ale gdzieś w tyle głowy, ciagle siedzi mu w głowie, śliczna blondynka, starsza siostra jego najlepszego przyjaciela Joego i jedyna niespełniona miłość.
Przypadkowe spotkanie tych dwoje, wprawia w ruch maszynę, która przeprowadzi prawdziwą rewolucję w życiu zarówno Valerie jak i Lucasa, ale też pozwoli na wyjaśnienie wielu spraw i podjętych w przeszłości decyzji.
Ale czy to wystarczy, jeśli więcej ich dzieli niż łączy, a do tego zmierzenie się z otoczeniem i reakcją najbliższych sprawia, że pojawiają się wątpliwości?
Jednak mega wytwałość Lucasa i niesamowite parcie do obranego celu może szokować, ale też być właśnie tym jedynym ratunkiem.

Wow!

Autorka świetnie wykreowała głównych bohaterów, ona starsza, ale tak naprawdę mało doświadczona, zgubiła gdzieś wcześniejszą radość życia. On przystojny,pewny siebie informatyczny król, pomimo różnicy wieku i ich uczuć z przed lat, teraz tak jakby zamienili się dojrzałością życiową.
Ona niepewna siebie i swoich wartości, on niegdyś nieopierzony młokos, teraz posiadający wszystkie walory prawdziwego mężczyzny, zarówno te fizyczne, mentalne jak i materialne.
Ich przyciąganie, odpychanie, a w jednocześnie niesamowita pasja i namiętność to istny majstersztyk.
Znajdziecie tu też dużo humoru ( szczególnie podobały rozmowy ze sobą bohaterów ;-)) Jest także niemało świetnie opisanych pikantnych momentów, miłość, obawy, obojętność, złość, zdrada, ból a w tym wszystkim dwoje ludzi, których więcej dzieli niż mogłoby kiedykolwiek połączyć.

Gorąco polecam !!!

Książka „Zhakowany” Jolanty Sad i wydawnictwa Waspos , to pierwszy tom serii White 🤍.
Po serii Black 🖤, w której mieliśmy okazję epizodycznie poznać Venoma, a także jednego z braci, teraz będziemy mieć okazję przeczytać o reszcie White’ów.

Na pierwszy ogień autorka, wzięła Valerie White.
Ale mamy też Joego, Jake, Jaca, Jamesa i Patrick, którego poznaliśmy już w jednym z tomów serii Black 🖤 i nie wiem dlaczego, ale to właśnie jego jestem ciekawa najbardziej.

A teraz z niecierpliwością czekam na kolejne tomy serii White🤍

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2022-10-02, Ocena: 6, Przeczytałem,

Valerie od kilku lat jest mężatką. Tylko czy szczęśliwa? Na pozór tak. Nigdy nie zastanawiała się dlaczego jest z Adamem. Może dlatego że to on pomógł jej kiedy była zagubiona w nowym mieście a może dlatego że akurat on był pod ręką.

Tylko czy taki związek ma prawo bytu?

Bardzo szybko przyjdzie jej się o tym przekonać, bo ich związek zostanie wystawiony na próbę gdy po tylu latach dziewczynę odnajduje Lucas demon z przeszłości.

Lucas miał wszystko o czym marzył. Lecz brakuje mu jednego kobiety z którą spędzi resztę życia. Niestety nie może to być byle jaka kobieta tylko ta która wyjechała kilka lat temu. Mężczyzna nie zamierza odpuścić i kiedy spotykają się ponownie zawalczy o te prawdziwa i jedyna miłość.

Co wydarzy się między Valerie i Lucasem?

Czy ta miłość ma prawo się udać?

Było to moje pierwsze spotkanie z piórem autorki. Na szczęście nie zawiodłam się i chodź ta książka zakończyła się nie zwiastując kontynuacji to czekam na kolejne tomy. Znajdziemy tu wszystko romans, trochę erotyki nie ma co się zastanawiać tylko czytać. Myślę że emocje od śmiechu do łez przypadną Wam do gustu. Bardzo fajna, lekka i przyjemna lektura. Widać że autorka wkłada serce w to co pisze. Bohaterowie świetnie wykreowani. Ja miło spędziłam czas z tą książką więc polecam.

Avatar użytkownika - Grazyna_a_czyta
Grazyna_a_czyta
Przeczytane:2022-09-28, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

,,Zhakowany" to pierwszy tom nowej serii Jolanty Sad, autorki cyklu Black, który znalazła całą rzeszę miłośników, wśród których znalazłam się i ja. Gdy tylko ukazała się zapowiedź tej pozycji - wiedziałam, że po nią sięgnę. Jak wypada ona na tle poprzednich książek autorki?

Lucas osiągnął wszystko o czym marzył, do czego dążył. Jednego mu brakuje - kobiety, u boku której mógłby spędzić całe życie. Nie chodzi mu jednak o byle jaką kobietę. Nadal pragnie tej jednej, jedynej, która osiem lat temu wyjechała z Carlise. Ich nieoczekiwane spotkanie w Alover budzi ponownie do życia wspomnienia i uczucie, które już dawno pogrzebali. Teraz mężczyzna nie zamierza odpuścić i pragnie odzyskać swoją jedyną i prawdziwą miłość.

Autorka cudownie pokazała, że małżeństwo bez miłości jest niczym innym niż byciem, funkcjonowaniem obok siebie, a prawdziwa miłość zawsze odnajdzie do nas drogę. Między silne emocje takie jak współczucie, zagubienie, została wpleciona ponadczasowa miłość. Miłym dodatkiem obok tych uczuć są sceny rozgrzewające do czerwoności, które przyprawią o rumieniec i szybsze bicie serca niejedną czytelniczkę.

Pokochałam główną bohaterkę, która za wszelką cenę chciała zasłużyć na swojego męża, choć tak naprawdę to on nie zasługiwał na nią. Początkowo stłamszona kobieta, zgubiła swoje potrzeby, cele.  Jednak gdy w jej życie ponownie wkracza pewny siebie Lucas, zaczyna odzyskiwać dawną, pewną siebie, która pragnie zawalczyć o miłość swojego życia i zmierzyć się z przyszłością.

Czas spędzony z tą pozycją był niezwykle przyjemny i niewątpliwie niejednokrotnie do niej wrócę. Już nie mogę doczekać się kolejnych tomów poświęconych losom braci White. Polecam i zachęcam do sięgnięcia po tę książkę - nie zawiedziecie się.

Zmiana
Jolanta Sad0
Okładka ksiązki - Zmiana

Poruszający i bardzo mocny debiut na rynku wydawniczym w kręgu powieści obyczajowej i romansu. Uwikłana w tajemnice i rozterki bohaterka na której...

Blast
Jolanta Sad0
Okładka ksiązki - Blast

Opis powieści: Trzeci tom bestsellerowej serii Black!Veronica zbyt szybko przekonała się, że zaufanie to drogocenny skarb i jak łatwo można go stracić...