reklama

Bardzo brzydki dziennik

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2018-11-26
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-240-5480-0
Liczba stron: 208

Ocena: 6 (1 głosów)

Właśnie trzymasz w dłoniach Bardzo Brzydki Dziennik. A skoro ten egzemplarz należy już do Ciebie to...zrób z nim co chcesz!

Zapisuj emocje, notuj rzeczy ważne (i te zupełnie nieistotne), rysuj, wyklejaj, skreślaj i zakreślaj. Spraw żeby ten dziennik, był taki jak Ty - absolutnie wyjątkowy.
Ściskam Iga

Kup książkę Bardzo brzydki dziennik

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - ktrya
ktrya
Przeczytane:,
Marzeniem Igi Chmielewskiej było wydanie własnej książki. Nie spodziewała się, że uda się je spełnić, ale pod koniec 2018 roku niniejsza publikacja wyszła. Książka, która ma przekonać odbiorców, że realizacja planów i pragnień jest w zasięgu ręki, bo skoro autorce udało się wydać ten oto kalendarz, to oni też dadzą radę zrealizować swe cele! Gdybym była złośliwa, to zauważyłabym, że nie trzeba włożyć dużo wysiłku w wydanie książki, która jest kalendarzem – wszak większość stron to typowe rubryczki dla tego rodzaju wydań. Bardzo brzydki dziennik różni się od zwykłych terminarzy tym, że karty miesięcy i tygodni poprzedza strona lub dwie motywującego, nie pozbawionego ironii komentarza Chmielewskiej, który dotyczy wybranej dziedziny życia, na przykład walentynkowy miesiąc otwiera refleksja autorki na temat związków międzyludzkich i odkrywcza konkluzja, że najważniejszym związkiem każdego z nas jest ten z samym sobą. Takich dopingujących tekstów jest, oczywiście, więcej, a wyłaniający się z nich optymizm i entuzjazm powinny udzielić się czytelnikom, wszak refleksje te są dziełem kobiety sukcesu – udało jej się wydać książkę kalendarz. Bardzo brzydki dziennik łączy w sobie elementy planera i książek odstresowujących typu Zniszcz ten dziennik, gdyż znajdziemy nim miejsce nie tylko na wszelakie notatki, pozwalające nam wytyczyć cele na ten rok (postanowienia oraz listy ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Bardzo brzydki dziennik

Recenzje miesiąca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Maryla i Debora
Magdalena Mosiężna
Maryla i Debora
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Oddać serce
Lindsay Harrel
Oddać serce
Pokaż wszystkie recenzje