Język angielski dla dzieci

Poznajcie historię Almy, złej królewny, która nie umiała kochać i nie szanowała pracy innych ludzi.

Historia Almy została napisana jednocześnie po polsku i po angielsku, dzięki czemu łatwiej nauczycie się nowych słówek

i od razu poznacie ich przykładowe konteksty. A wszystko na tle kolorowych grafik prosto z baśniowego królestwa.

Czytaj, słuchaj, baw się i ucz

Równoczesne czytanie w obu językach to nie wszystko. Na końcu książki znajdują się przygotowane dla dzieci ćwiczenia językowe a w nich:

- wykreślanki,

- krzyżówki,

- łączenie wyrazów w pary,

Do książki możesz pobrać bezpłatne nagranie w wersji AUDIO przygotowane w trzech wersjach:

- nagranie w wersji dwujęzycznej,

- nagranie w wersji angielskiej,

- nagranie w wersji polskiej.

Czytaj, jednocześnie słuchając nagrania, i utrwalaj wymowę.

W każdej książce znajduje się specjalny kod, który umożliwia pobranie wersji audio (pliki mp3).

Aby pobrać plik, należy wpisać kod - tutaj -

Baśń o Złej Królewnie. A Tale of An Evil Princess w wersji dwujęzycznej dla dzieci to prosty sposób na efektywną naukę języka angielskiego dla dzieci, które już potrafią czytać. Dzięki niemu dziecko może nie tylko uczyć się poprawnej wymowy słów, ale także rozwijać wyobraźnię.

Sięgnij po naszą propozycję aktywnej nauki języka angielskiego poprzez zabawę!

Informacje dodatkowe o Baśń o Złej Królewnie. A Tale of An Evil Proncess w wersji dwujęzycznej dla dzieci:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2020-08-14

Kup książkę Baśń o Złej Królewnie. A Tale of An Evil Proncess w wersji dwujęzycznej dla dzieci

Baśń o Złej Królewnie. A Tale of An Evil Proncess w wersji dwujęzycznej dla dzieci - opinie o książce