Bazgraki i gimnastyka języka. Ćwiczenia logopedyczne

Ćwicz głoski, noski, buzię i język z Bazgrakami

Bazgraki i gimnastyka języka. Ćwiczenia logopedyczne (2-5 lat) to zestaw pomysłowych zabaw do ćwiczenia poprawnej wymowy. Dzieci wraz z sympatycznymi Bazgrakami będą grać na akordeonie, zdobywać górskie szczyty i galopować na konikach, trenując przy tym prawidłowe oddychanie, wyśpiewując zwariowane melodie oraz strojąc szalone miny.

W książeczce znajdują się polecenia do zabaw artykulacyjnych, zadania do wykonania w książeczce, które warto uzupełnić o zabawy w mówienie, oraz wskazówki dla rodziców, które dostarczają niezbędnej wiedzy, na co warto zwrócić uwagę, by dziecko prawidłowo wykonało zadanie.

Bogato ilustrowane łamigłówki z zabawnymi poleceniami to skuteczny sposób na stworzenie przyjemnych skojarzeń z ćwiczeniami logopedycznymi. Do książki dołączono również ponad 50 naklejek, które urozmaicą rozwiązywanie zadań.

Ćwiczenia logopedyczne idealnie sprawdzą się do zabawy w domu z młodszymi i trochę starszymi przedszkolakami. Mogą też stanowić uzupełnienie terapii logopedycznej, wspierając trening aparatu mowy, kształtując poprawne nawyki oddechowe oraz słuch fonematyczny.

Autorką zabaw jest dr Anna Zając, logopeda i językoznawca, która prowadzi na instagramie autorski profil @bubagada_o_logopedii i popularyzuje wiedzę o rozwoju mowy i terapii logopedycznej. Zaufało jej już ponad 80 tys. logopedów, terapeutów i rodziców.

Informacje dodatkowe o Bazgraki i gimnastyka języka. Ćwiczenia logopedyczne:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2024-02-07
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę Bazgraki i gimnastyka języka. Ćwiczenia logopedyczne

Atlantyda pod Krakowem
Anna Zając0
Okładka ksiązki - Atlantyda pod Krakowem

Jest lipiec 2023 roku. Architekt Daniel Cisowski pozornie ma wszystko, czego potrzeba do szczęścia - pasję, którą realizuje, kochającą rodzinę,...