Benedict Cumberbatch. Czas zmian

Wydawnictwo: Rea
Data wydania: 2014-09-24
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-7993-045-6

Od genialnego naukowca do światowej sławy artysty, od największego detektywa na świecie do międzygalaktycznego terrorysty – Benedict Cumberbatch to wschodząca gwiazda, która znajduje się obecnie w punkcie zwrotnym swojej kariery. Role, które zagrał, sprawiły, że można pokusić się o próbę odpowiedzi na pytania: co to znaczy być celebrytą lub gwiazdą w Wielkiej Brytanii, a następnie w Stanach Zjednoczonych oraz jak odmiennie aktor może być postrzegany w Londynie i Hollywood. Niniejszy opis kariery zawodowej skupia się na człowieku, który dzięki swojej pracy staje się multimedialną gwiazdą, pojawiającą się jednocześnie na deskach teatru, w radiu, telewizji i na ekranach kin. Lynette Porter pokazuje, jak trudno jest zachować równowagę w sytuacji, gdy jest się postrzeganym jako aktor i celebryta oraz wyjaśnia, dlaczego Benedict Cumberbatch wprost idealnie nadaje się na odtwórcę jednego z najsłynniejszych bohaterów kultury masowej – Sherlocka Holmesa, i co sprawiło, że to dzięki tej roli zdobył światową sławę.

Kup książkę Benedict Cumberbatch. Czas zmian

Opinie o książce - Benedict Cumberbatch. Czas zmian