Bez serca

Tom 7 cyklu Pretty Little Liars

Siódmy tom popularnej serii "Pretty Little Liars"

KTOŚ BARDZO WAM BLISKI ZNA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI.

A.

Tytuł oryginału: Heartless
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Mateusz Borowski

Kup książkę Bez serca

Bez serca - opinie o książce

Avatar użytkownika - Leoska
Leoska
Przeczytane:2015-09-09, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Kolejna śmierć. Pełne niespodzianek zmagania czterech przyjaciółek. Dziewczyny prowadzą własne śledztwa. Emily dowiaduje się co wspólnego miała Alison, z miasteczkiem Amiszów. Spencer dowie się, że ma więcej rodzeństwa, a jej tata nie był wierny. Hanna, która została wysłana do psychiatryka, dowiaduje się wielu rzeczy o Alison. A Aria wraz z Noelem próbuje porozmawiać z duchem Ali.
Avatar użytkownika - agnik66
agnik66
Przeczytane:2014-09-08, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Co nowego u czterech kłamczuch? Emily zgodnie ze wskazówkami A. trafia do wioski Amiszów, Hanna ląduje w klinice Zacisze Addison-Stevens, Spencer w dalszym ciągu próbuje rozwiązać zagadki rodzinne a Aria szuka medium, by nawiązać kontakt z Alison. Przy czytaniu tej części już wiem, z czego wynikają opinie, że ta seria jest fajna do czasu. Autorka już zaczyna kręcić, trochę się gubi, wprowadza jakieś takie dziwne wątki, powoli zaczynam mieć wrażenie, że w tym momencie już zaczyna się pisanie na siłę. Natomiast nie można jej odmówić wciągającej, mimo wszystko, fabuły i faktu, że akcja pędzi i dużo się dzieje. Na jaw wychodzą nowe tajemnice, ale rodzi się też wiele nowych pytań. Zauważyłam, że autorka pisze dosyć schematycznie. Początek zazwyczaj jest nudniejszy, a dopiero od połowy się wszystko rozkręca. Jestem ciekawa, jak się to dalej rozwinie. Liczę na to, że będzie lepiej i że autorce nie wyczerpią się pomysły. kingaczyta.blogspot.com
Avatar użytkownika - nati104
nati104
Przeczytane:2014-05-07, Ocena: 5, Przeczytałam,
Po skończeniu szóstej części serii "Pretty Little Liars" natychmiast musiałam sięgnąć po następną. Uzyskałam część odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, ale wiele tajemnic nadal pozostało tajemnicami. Książka zaskakuje, ujawnia nowe sekrety i wciąga czytelnika pragnącego poznać dalsze losy "Kłamczuch" z Rosewood. Polecam wszystkim, którzy chcą zobaczyć, jak Emily, Aria, Hanna i Spencer poradzą sobie z kolejnymi intrygami -A.
Avatar użytkownika - EvilAngel16
EvilAngel16
Przeczytane:2014-06-05, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014, Mam,
W tej części dużo się dzieje, i przyznam czekałam na taką wartką akcję. Po odrobinę nudnych "Zepsutych" i megawciągających "Zabójczych", "Bez serca" wypadają średnio. Kłamczuchy mają mnóstwo nowych problemów, nie tylko A. Hanna trafia do ośrodka psychiatrycznego, Spencer dowiaduje się, że nie jest córką swojej matki, Aria spotyka się z medium... Co jeszcze się dzieje? Więcej nie zdradzę,sami przeczytajcie!
Avatar użytkownika - kami00000
kami00000
Przeczytane:2013-02-28, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2013, Mam,
Siódmy tom popularnej serii ,,Pretty Little Liars" KTOŚ BARDZO WAM BLISKI ZNA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI. A. Emily, Aria, Hanna i Spencer są niemal pewne, że widziały Alison. Rozpoczynają śledztwo, kierując się wskazówkami od A. Ich desperackie działania prowadzą do zaskakującego finału. Czy dziewczyny uwolnią się wreszcie od tajemniczego prześladowcy? Niestety pomału zaczynam się gubią, ale ok brnijmy w to dalej
Coraz więcej książek, coraz więcej poszlak, a rozwiązania sprawy nie widać. Ta książka ma mnóstwo tajemnic i jeszcze więcej sekretów odkrywa, tylko że... ile można to ciągnąć? To siódma część, a w Polsce wydaje się właśnie jedenastą. Rozumiem, że książki grubością nie grzeszą, ale żadna sprawa nie powinna, nie może toczyć się tak długo, bo w pewnym momencie autorka się chyba zagalopowała i teraz już chyba sama nie wie, kim jest A. i kto zabił Ali.

Część jak każda inna, lecz to oczywiście na plus. Autorka zapewnia nam masę zwrotów akcji i naprawdę wiele emocji. Dziewczyny popadają w  kolejne tarapaty i ma się wrażenie, że lada moment cała tajemnica zostanie odkryta:)

Avatar użytkownika - wiki128
Przeczytane:2015-05-14, Przeczytałam,
Olśniewające
Sara Shepard0
Okładka ksiązki - Olśniewające

KAŻDY COŚ UKRYWA… A. Emily, Aria, Spencer i Hanna wpadają w panikę, gdy w Rosewood pojawia się Gayle. Ta wpływowa milionerka ma niejeden powód...

Doskonałe
Sara Shepard0
Okładka ksiązki - Doskonałe

Trzecia część cyklu "Pretty Little Liars". MYŚLAŁYŚCIE, ŻE WAM ODPUSZCZĘ? PRZEZ CAŁY CZAS MAM NA WAS OKO. I MOŻE NAWET PATRZĘ NA WAS TERAZ. A. Do mediów...