Bez śladu

Co jesteś w stanie poświęcić dla życia, którego pragniesz?

Charles wiedzie z pozoru idealne życie, ale nie czuje się szczęśliwy. Nie znosi swojej pracy i jest uwięziony w małżeństwie bez miłości. Pewnej nocy zasypia za kierownicą i traci panowanie nad samochodem. Auto skręca z drogi i spada z klifu do morza. Charles cudem uchodzi z życiem.

Posiniaczony i zakrwawiony znajduje w sobie siłę, żeby poszukać pomocy. W ciemności dostrzega światło w domku w lesie. Drzwi otwiera mu piękna artystka Aude, która sama ma wiele do ukrycia.

Podczas gdy kobieta pomaga mu dojść do zdrowia, Charles odkrywa, że zupełnie nie tęskni za poprzednim życiem i nie chce do niego wracać. Postanawia zniknąć bez śladu i zacząć od nowa z Aude. Ale czy można na zawsze uciec od przeszłości?

,,Bez śladu" to poruszająca historia o decyzji, które może odmienić życie na zawsze.

Informacje dodatkowe o Bez śladu:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2023-04-26

Tagi: romans

Kup książkę Bez śladu

Bez śladu - opinie o książce

Avatar użytkownika - losar
losar
Przeczytane:2023-11-01, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2023,

Charles wiedzie z pozoru idealne życie,ale nie czuje się szczęśliwy. Nie znosi swojej pracy i jest uwięziony w małżeństwie bez miłości. Pewnej nocy zasypia za kierownicą i traci panowanie nad samochodem. Auto skręca z drogi i spada z klifu do morza. Charles cudem uchodzi z życiem.

Posiniaczony i zakrwawiony znajduje w sobie siłę,żeby poszukać pomocy. W ciemności dostrzega światło w domku w lesie. Dzwi otwiera mu piękna artystka Aude,któta sama ma wiele do ukrycia.

Podczas gdy kobieta pomaga mu dojść do zdrowia, Charles odkrywa,że zupełnie nie tęskni za poprzednim życiem i nie chce do niego wracać. Postanawia zniknąć bez śladu i zacząć od nowa z Aude. Ale czy można na zawsze uciec od przeszłości?

Bez śladu to poruszająca historia o deczji,która może odmienić życie na zawsze.

Co jesteś w stanie poświęcić dla życia którego pragniesz?

Avatar użytkownika - beatrycze66
beatrycze66
Przeczytane:2024-01-31, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2024,
Od pierwszego wejrzenia
Danielle Steel0
Okładka ksiązki - Od pierwszego wejrzenia

Timmie przeszła w życiu długą drogę. Nieszczęśliwe dzieciństwo i trudne początki dały jej siłę, by wspiąć się na sam szczyt. Dzięki talentowi i determinacji...

W Ślady ojca
Danielle Steel0
Okładka ksiązki - W Ślady ojca

Rok 1945. Amerykanie wyzwalają niemiecki obóz koncentracyjny. Wśród ocalonych są Jacob i Emmanuelle. Każde z nich straciło w koszmarze wojny wszystko i...