Bezkres magii

ISBN: 978-83-7480-681-7
Tytuł oryginału: Arcanum Unbounded.The Cosmere Collection
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Anna Studniarek

,,Tancerka Krawędzi'', zupełnie nowa mikropowieść ze świata Archiwum Burzowego Światła jest ukoronowaniem ,,Bezkresu magii'', pierwszego zbioru opowiadań Brandona Sandersona. Obowiązkowa lektura dla fanów!

Zbiór zawiera ponadto osiem innych tekstów: ,,Nadzieja Elantris'' (Elantris), ,,Jedenasty metal'' (Z Mgły Zrodzony), ,,Dusza cesarza'' (Elantris), ,,Allomanta Jak i Czeluście Eltanii, odcinki od 28 do 30'' (Z Mgły Zrodzony), ,,Cienie dla Ciszy w lasach Piekła'' (Tren), ,,Szósty ze Zmierzchu'' (Pierwsza od Słońca) oraz ,,Z Mgły Zrodzony: Tajna Historia'' (Z Mgły Zrodzony).

Te wspaniałe utwory ukazują ogrom cosmere i opowiadają ekscytujące historie. Wśród nich znajduje się nagrodzona Hugo mikropowieść ,,Dusza cesarza''.

Kup książkę Bezkres magii

Opinie o książce - Bezkres magii

Majstersztyk. Każdy po przeczytaniu wszystkich nowel z uniwersum Cosmere zapewne miał tysiące pytań, oraz pragnął po prostu WIĘCEJ. Taki jest właśnie Syndrom Cosmere. Wciąga jak czarna dziura i nie wypuszcza. Zbiór opowiadań Bezkres Magii jest zdecydowanie skierowany do weteranów Sandersona, absolutnie nie jest dla początkujących, jako iż zawiera mnóstwo spojlerów. Dla doświadczonego fana, będzie to bardzo satysfakcjonująca lektura, którą zapamięta się na bardzo długo. Must read dla każdego fana Cosmere.

Avatar użytkownika - Rick
Przeczytane:2017-10-26, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam, 2017,
Legion
Brandon Sanderson0
Okładka ksiązki - Legion

Stephen Leeds jest całkowicie zdrowy na umyśle. To jego halucynacje są szalone.  Stephen jest geniuszem o niezrównanych zdolnościach...

Rozjemca - CD
Brandon Sanderson0
Okładka ksiązki - Rozjemca - CD

Rozjemca to opowieść o dwóch siostrach, które urodziły się księżniczkami, o Królu-Bogu, który ma poślubić jedną z nich, pomniejszym bóstwie, które nie...

Tylko dla dorosłych
Nina Majewska-Brown