Bia造 piasek tom 1

Tytu orygina逝: White Sand #1
J瞛yk orygina逝: polski
T逝maczenie: Anna Studniarek

Ocena: 6 (1 g這s闚)

Nowa saga autorstwa Brandona Sandersona, pe軟a przyg鏚 i magii. Na planecie Taldain legendarni mistrzowie piasku ujarzmiaj tajemne moce i w spektakularny spos鏏 manipuluj piaskiem. Ale kiedy w wyniku spisku zostaj prawie wszyscy wymordowani, ostatni z nich, Kenton, otoczony przez wrog闚, zawiera niespodziewany sojusz z Khriss – zagadkow kobiet z Cieniostrony, kt鏎a skrywa w豉sne tajemnice. Bia造 Piasek to kluczowy, wcze郾iej niepublikowany element rozrastaj帷ego si uniwersum cosmere Brandona Sandersona. Tekst zosta zaadaptowany przez Rika Hoskina (Mercy Thompson), z rysunkami Juliusa Gopeza i kolorami Rossa Campbella. Imponuj帷a nowa saga dla mi這郾ik闚 fantastyki i przyg鏚 陰czy wspania陰 stron wizualn z typowym dla Sandersona podej軼iem do system闚 magii.

Kup ksi捫k Bia造 piasek tom 1

Zobacz tak瞠

Opinie o ksi捫ce - Bia造 piasek tom 1

Bia造 Piasek, czyli Brandon Sanderson w nowym wydaniu! Mia豉m obawy na pocz徠ku, gdy Sanderson w du瞠j mierze nadaje tempa, oraz tworzy klimat scen poprzez swój j瞛yk opisowy. Jednak瞠 bardzo szybko moje w徠pliwo軼i zosta造 rozwiane. Bia造 Piasek okaza si godnym rozszerzeniem uniwersum Cosmere.

Recenzje miesi帷a
Tylko dla doros造ch