Bezpieczna przystań

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-09-02
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366611399
Liczba stron: 328
Tytuł oryginału: Shelter

Tom 2 cyklu Bracia Warner

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Tylko miłość może być najlepszym schronieniem

Sutton Warner czuje, że zawiódł wszystkich. Szczególnie kobietę, o której nie może zapomnieć. Tę, która prawie straciłaby przez niego życie.

Emry Santos czuje w swoim życiu wielką pustkę i chciałaby wreszcie to zmienić. Dochodzi do wniosku, że musi wrócić tam, gdzie wszystko się zaczęło. Tam, gdzie mieszka Sutton.

Bezpieczna przystań to drugi tom serii Bracia Warner o poszukiwaniu miłości i stawianiu czoła przewrotnemu losowi.

Tagi: bóg Tylko dla dorosłych

Kup książkę Bezpieczna przystań

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Bezpieczna przystań

Avatar użytkownika - MalgorzataSk
MalgorzataSk
Przeczytane:2021-12-13, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2021,

Przyznam szczerze, że kiedy sięgałam po „Bezpieczną przystań” miałam dość wysokie oczekiwania, bo pierwszy tom naprawdę bardzo mi się podobał. Liczyłam także na niezwykle emocjonalną lekturę, ze względu na przeszłość i wydarzenia, jakie łączyły głównych bohaterów. Jednak w jakimś stopniu okazała się rozczarowująca, i nie czytałam jej z takim zainteresowaniem i napięciem, jak poprzedni tom. Przeszkadzała mi trochę jej przewidywalność, chociaż autorka nadrobiła za to psychologią postaci i emocjami, z jakimi się zmagali, a które na pewno w jakimś stopniu czytelnik mógł również odczuć. Chociaż nie będę ukrywać, momentami miałam wrażenie, że pani Crownover skupiła się na wydarzeniach, które dopełniały fabułę niż na samych bohaterach i ich walce z przeszłością i próbach uzdrowienia. Niestety nie do końca dostałam to, na co liczyłam, ale koniec końców nie mogę napisać, że książka była słaba, a po następny tom sięgnę z pewnością, bo jestem ciekawa historii kolejnego z braci.
 

Link do opinii
Inne książki autora
Wierny. Jego próba
Jay Crownover0
Okładka ksiązki - Wierny. Jego próba

Czy ich przeszłość przekreśli ich przyszłość? Młoda pielęgniarka Santa jest oddana swojej pracy i nie myśli o miłości. Nie chce, by jakiś mężczyzna mącił...

Dzikie pragnienie. Bracia Warner. Tom 1
Jay Crownover0
Okładka ksiązki - Dzikie pragnienie. Bracia Warner. Tom 1

Ognista miłość na Dzikim Zachodzie Załamana po burzliwym rozstaniu Leo daje się namówić przyjaciółce na szaloną wycieczkę za miasto. Pobyt...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy