Bing. Nowa kolekcja bajek 2

Poznaj najnowsze przygody uroczego króliczka Binga, jego przyjaciół Suli i Pando, wesołych kuzynów Koko i Charliego oraz ich sympatycznego opiekuna, Flopa.

Dołącz do swych ulubionych bohaterów i zobacz, jak wyglądało ich spotkanie ze strażakami, daj się zaprosić na przyjęcie urodzinowe Binga i zajrzyj do fantastycznego domku do zabawy, który znajduje się w ogrodzie! Nowa książka o przygodach Binga to 128 stron z dużymi literami i kolorowymi ilustracjami, które przyciągają wzrok. Cztery niepublikowane wcześniej opowieści powstały na podstawie odcinków serialu i zostały zilustrowane oryginalnymi kadrami z animacji. Opowiadania zawarte w tej książce to: Bing i wóz strażacki, Pada śnieg!, Urodziny Binga, Domek do zabawy.

Informacje dodatkowe o Bing. Nowa kolekcja bajek 2:

Wydawnictwo: HarperKids
Data wydania: 2021 (data przybliżona)

Kup książkę Bing. Nowa kolekcja bajek 2

Bing. Nowa kolekcja bajek 2 - opinie o książce

opracowanie zbiorowe 0
Okładka ksiązki - Przewodnik metodyczny do religii dla kl. 3 szkoły branżowej I stopnia pt. Jestem chrześcijaninem. Kocham Boga i ludzi

o Przewodnik metodyczny zawiera gotowe scenariusze, które mogą być wykorzystane w całości, bądź też stać się inspiracją dla własnych opracowań katechety...