Błękitna wdowa

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2019-09-24
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-66332-04-1
Liczba stron: 304

Ocena: 5 (1 głosów)

Nagła śmierć męża wstrząsnęła na pozór spokojnym i szczęśliwym życiem Ewy. Tragiczne wydarzenie było dopiero początkiem kłopotów. Kobieta dowiaduje się o tym, że mąż nie tylko ją zdradzał, ale także planował od niej odejść. Zostaje sama z problemem utrzymania kamienicy, prowadzeniem małej księgarni i chciwym bratem. A do tego wszystkiego ktoś wysyła jej groźby.

Czy nowo poznane osoby okażą się przyjaciółmi? Czy Ewa poradzi sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu? Kto pomoże stanąć jej na nogi?

Tagi:

Kup książkę Błękitna wdowa

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Błękitna wdowa

Avatar użytkownika - truskawka2
truskawka2
Przeczytane:,

Dla Ewy koniec życia męża oznacza dopiero początek kłopotów. Oczywiście tęskni za Adamem, choć nie miała z nim zbyt rajskiego życia. Na pogrzeb przyjechał, i zwalił się jej na głowę, brat, który w miejscu serca ma skarbonkę. Na telefon zmarłego męża dzwoni tajemnicza Elżbieta. Jak nietrudno się domyślić, kochanka Adama (na dodatek będąca z nim w ciąży). Ewa musi sama utrzymać dom, choć prowadzona przez nią księgarnia cienko przędzie. A to nie koniec problemów. Czy Ewa da radę? Czy wyjdzie na prostą?

Książka o kobiecej sile. O tym, że nawet w najtrudniejszych momentach można znaleźć w sobie siłę i determinację, by kroczyć dalej.

dr Kalina Beluch

Link do opinii
Inne książki autora
Trzy razy miłość
Piotr Podgórski0
Okładka ksiązki - Trzy razy miłość

Trzy kobiety, trzy osobowości, trzy różne światy połącząne przez jedną nić- miłość. To wciągająca historia o losach warszawskiej dziennikarki śledczej...

Zagubione życie
Piotr Podgórski0
Okładka ksiązki - Zagubione życie

Dotychczasowe bezpieczne życie Joli w ciągu kilku chwil zostanie tylko wspomnieniem. Dowiaduje się, że jej zaginiony wiele lat temu pierwszy mąż najprawdopodobniej...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy