Bogactwo narodów

Tezaurus Idei, to seria wydawnicza prezentująca nowatorskie spojrzenie na teksty wielkich myślicieli. Kultowe dzieła zostały opracowane przez współczesnych autorów, którzy wskazali jak klasyczne idee praktycznie wykorzystać w dzisiejszym świecie. Już 16 marca ukażą się trzy pierwsze pozycje serii Tezaurus Idei: Karol Marks „Kapitał” w interpretacji Stevea Shipspidea, Niccolo Machiavelli „Książę” opracowany przez Tima Philipsa oraz Adam Smith „Bogactwo Narodów” w interpretacji Karen McCreadie.

„Bogactwo Narodów” w interpretacji Karen McCreadie, autorki wielu książek z dziedziny marketingu, to inspiracja dla osób zainteresowanych strategicznym zarządzaniem zasobami ludzkimi. Opublikowana w 1776 roku praca Adama Smitha, ojca globalizacji i pioniera wielu teorii ekonomicznych, uchodzi za najbardziej wpływową książkę wszech czasów. Nowe spojrzenie na zawarte w niej treści pozwala czerpać z niej praktyczną wiedzę przydatną w pracy współczesnego człowieka biznesu, który dowie się jak wpływać na poprawę wydajności i opracowywać strategię gospodarczą.

W kolejnych miesiącach ukażą się następujące pozycje serii Tezaurus Idei: Stev Shipspide Karol Marks „Kapitał”, Tim Philips Niccolo Machiavelli „Książę”, Karen McCreadie Adam Smith „Bogactwo Narodów”

W przygotowaniu: Benjamin Franklin „Droga do bogactwa” George S. Clason „Najbogatszy człowiek w Babilonie” Napoleon Hill „Myśl i bogać się” Sun Tzu „Sztuka wojny” Cyril Northcote Parkinson „Prawo Parkinsona”

Informacje dodatkowe o Bogactwo narodów:

Wydawnictwo: Studio Emka
Data wydania: 2012-03-16
Kategoria: Ekonomia
ISBN: 978-83-62304-16-5

Kup książkę Bogactwo narodów

Bogactwo narodów - opinie o książce

Avatar użytkownika - AMJ1986
AMJ1986