Bohater

To jest historia o tym, dlaczego znalazłeś się na Ziemi.

Wyobraź sobie, że istnieje mapa, która pokazuje Ci, jak przejść z Twojego obecnego miejsca na Ziemi do najwspanialszego, najbogatszego, najbardziej spełnionego życia, jakie potrafisz sobie wyobrazić. Wyobraź sobie, że mapa ta prowadzi Cię krok po kroku w stronę takiego właśnie życia, że wskazuje Ci, jak pokonać przeszkody, stawić czoło przeciwnościom, że uzmysławia Ci, iż posiadasz wszelkie niezbędne przymioty do tego, by odnieść sukces.

Trzymasz tę mapę w rękach. To jest mapa Twojego życia. Ona powiedzie Cię ku wielkości.

Dwanaścioro ludzi, którzy odnieśli życiowy sukces, przeszło ów szlak wytyczony na mapie. Ludzie ci dzielą się z czytelnikami swoimi doświadczeniami, dowodzą, że każdy z nas urodził się wyposażony w zdolności umożliwiające nam spełnienie najgłębszych marzeń. Dzięki ich wskazaniom urzeczywistnimy naszą misję, odnajdziemy trwałe szczęście i w sposób istotny zmienimy świat.

Po to znalazłeś się na Ziemi.

RHONDA BYRNE. Podróż Rhondy Byrne rozpoczęła się od filmu Sekret, który obejrzało miliony ludzi na całym świecie. Następnie ukazała się książka pod tym samym tytułem, która stała się światowym bestsellerem przetłumaczonym na 50 języków i której łączny nakład przekroczył 25 milionów egzemplarzy.

,,Sekret" gościł na listach bestellerów ,,New York Timesa" przez ponad 200 tygodni. Gazeta ,,USA Today" zaliczyła niedawno ,,Sekret" do 20 największych bestsellerów ostatniego piętnastolecia.

Rhonda Byrne kontynuowała swoje dzieło, pisząc w roku 2010 Siłę, a w 2012 ,,The Magic". Obie te książki trafiły na listę bestellerów ,,New York Timesa".

To książka poświęcona specjalnie Tobie. Książka o tym, że urodziłeś się po to, by żyć i działać w sposób właściwy tylko dla siebie - inaczej niż siedem miliardów ludzi na świecie. O życiu, które masz przeżyć właśnie Ty, i o podróży, którą masz podjąć. To książka o tej podróży.

Dwanaścioro ludzi, którzy odnieśli największy możliwy sukces, dzieli się nieprawdopodobnymi historiami swego życia i pokazuje Ci, że Ty też urodziłeś się ze wszystkim, co potrzebne, byś mógł urzeczywistnić swoje największe marzenie - a dzięki temu wypełnić swoją misję i wręcz zmienić świat.

Po prostu - był sobie bohater.

Więcej informacji o ,,Bohaterze" - thesecret.tv

Informacje dodatkowe o Bohater:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2014-10-22
Kategoria: Psychologia

Kup książkę Bohater

Bohater - opinie o książce

Przekolorowana, zbyt wyidealizowana. Bardzo się męczyłam czytając tą pozycję, pod koniec już miałam dość. Nie wiem jak komuś ma to pomóc, jak zwykły "Kowalski" to przeczyta ( jeśli wytrwa do końca) nie uwierzy w przedstawione historie. Może i na prawdę komuś się udaję ale takie rzeczy zdarzają się raz na nie wiem ile milionów ludzi, zwykły człowiek nic pożytecznego nie wyniesie z tej pozycji.

Avatar użytkownika - mojeksiazki
mojeksiazki
Przeczytane:2013-06-21, Ocena: 2, Przeczytałam, Mam,
Książka nie przypadła mi do gustu, historie osób zbyt wyidealizowane typu: nie miałem pieniędzy, nic nie umiałem, nikogo nie znałem, języków obcych nie umiałem ale mimo wszystko odniosłem porażający sukces, zarobiłem mnóstwo pieniędzy tylko dzięki wizualizacji. Zbyt kolorowo jak dla mnie, pod koniec męczyła mnie ta książka.
W dniu 8 października 2014 roku nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukazała się kolejna już odsłona z cyklu poradników motywacyjnych autorstwa Rhondy Byrne. Tym razem czytelnik otrzymał w swoje ręce książkę o tytule ,,Bohater", w której autorka oraz osoby, które wraz z nią opowiadają swoje historie chcą uświadomić czytelnikowi, iż tak naprawdę każdy z nas jest bohaterem swego życia, a ludzka egzystencja jest nieustanną podróżą, w którą jesteśmy wręcz zobowiązani wyruszyć jeśli chcemy spełnić nasze największe marzenia. W niniejszej publikacji osoby z różnych środowisk, mające za sobą całkowicie odmienne koleje losu i mające różne statusy społeczne nakreślają nam przebytą przez każdą i każdego z nich drogę, która przywiodła ich do spełnienia swych pragnień. W sposób niezwykle otwarty i szczery relacjonują oni meandry ścieżek, które przebyli. Często rozpoczynających się od życia w skrajnym ubóstwie czy patologicznym środowisku. Wszyscy narratorzy tej publikacji kładą szczególny nacisk na niezłomną wiarę w sukces i powodzenie podjętych przedsięwzięć, nie ukrywając jednocześnie, iż droga do ich pełnej realizacji jest często wyboista i często może nas dopaść zwątpienie czy zniechęcenie największa sztuka polega jednak na tym, aby się im nie poddać nawet wtedy, gdy mamy nieodparte wrażenie, że doszliśmy do przysłowiowej ściany lub widzimy przed sobą jedynie niewielki fragment pogrążonej w ciemności trasy. Podkreślają też jak bardzo przydatna w osiągnięciu upragnionego celu jest jego częsta wizualizacja oraz świadomość tego, że Wszechświat nam sprzyja, a my sami jesteśmy w posiadaniu wszelkich niezbędnych do realizacji naszych marzeń umiejętności. Jeśli więc macie ochotę na nowo odkryć smak egzystencjalnej podróży, przeczytajcie co mówią ludzie, którzy stojąc już u celu wciąż wytyczają sobie kolejne będące dopiero przed nimi. Za udostępnienie egzemplarza do recenzji dziękuję Domowi Wydawniczemu REBIS. * https://www.facebook.com/KsiazkowoLC *
Sekret: Magia
Rhonda Byrne0
Okładka ksiązki - Sekret: Magia

Wdzięczność może magicznie sprawić, że Twoje stosunki z innymi staną się radosne i znaczące bez względu na to, w jakim obecnie są stanie. Wdzięczność...

Sekret
Rhonda Byrne0
Okładka ksiązki - Sekret

Sekret jest jednym z siedmiu praw, decydujących o osobistym sukcesie. Fragmenty Sekretu odnaleźć można w ustnie przekazywanych opowieściach, literaturze...